2015 m. birželio 04 d.

NARIŲ NAUJIENOS: „EY“ korupcijos ir sukčiavimo tyrimas - „Žinių radijo" laidoje

„Žinių radijo" laidoje vyko diskusija apie verslo skaidrumą, kaip vieną esminių socialinės atsakomybės elementų. Diskusija kilo „EY“ atlikto tyrimo pagrindu.

Diskusijoje dalyvavo Lietuvos atsakingo verslo asociacijos tarybos narys, neteisėtų veiksmų tyrimų ir prevencijos ekspertas Liudas Jurkonis, „Transparency international“ projektų vadovė Rugilė Trumpytė, Pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Lietuvos vadovai gana optimistiškai vertina skaidrumo standartus įmonėse, tačiau, paradoksalu, jog kone kas antras apklaustasis (45 proc.) nurodo korupciją plačiai paplitus šalyje. Tai rodo kasmetinis bendrovės „EY“ korupcijos ir sukčiavimo tyrimas, atliekamas pasauliniu mastu:

Remiantis aukščiau paminėtomis įžvalgomis 2015-06-04 Žinių radijo laidoje „Atviras pokalbis“ vyko diskusija apie verslo skaidrumą ir iššūkius, su kuriais susiduria verslas siekdamas atvirumo, skaidrumo, stiprindamas vidaus kontrolės priemones ir mechanizmus.

Įmonės, kurios vykdo antikorupcijos programas, yra sėkmingesnės ilgalaikėje perspektyvoje. Kviečiame pasiklausyti laikos įrašo: http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2015/06/04/atviras-pokalbis/45075

 

 

 

 

 

Narystės forma

Atsakingos veiklos ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts