2015 m. birželio 22 d.

NARIŲ NAUJIENOS. „Omnitel“ paskelbė ĮSA ataskaitą

VADOVO ŽODIS ATASKAITOJE

Mielas skaitytojau,

2014-ieji buvo mobiliojo interneto metai, kai spurtavome su 4G LTE tinklo plėtra ir užbaigėme sudėtingiausią tinklo modernizavimo projektą bendrovės istorijoje.

Džiaugiamės rezultatu – dabar visa Lietuva padengta „Omnitel“ 3G ryšiu, o 4G ryšys prieinamas daugiau nei 80 proc. gyventojų. Mūsų klientų lūkesčiai diktuoja: turime pasiūlyti greičiausią ir aukščiausios kokybės mobilųjį internetą. Tokį šiandien ir siūlome visoje šalyje.

Juk klientai yra tai, kuo gyvename kasdien.  Siekiame juos kuo geriau pažinti, pasiūlyti pačius inovatyviausius sprendimus ir paslaugas, suteikti patirtį, kuria verta dalintis.

Tvarios veiklos užtikrinimas – ne mažiau svarbus mūsų verslo principas.

Praėjusiais metais ypatingą dėmesį skyrėme klientų privatumui, antikorupcijai ir saviraiškos laisvei. Bendrovėje įdiegėme tam reikalingas politikas, apmokėme darbuotojus, verslo partnerius ir tiekėjus.

Verslo sėkmė būtų neįmanoma be ištikimų ir atsidavusių darbuotojų. Jie yra mūsų bendrovės vertingiausias turtas ir varomoji galia, kurianti ir puoselėjanti vidinę kultūrą. Veikdami kartu, dirbame Jums.

Nuoširdžiai Jūsų Danas Strömbergas,
„Omnitel“ generalinis direktorius

 

 

 

Kviečiame susipažinti su naujausia mūsų Socialinės atsakomybės ataskaita: http://www.omnitel.lt/uploads/files/dir873/dir43/dir2/1_0.php

 

 

 

 

 

Narystės forma

Ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts