2015 m. lapkričio 18 d.

Vyks NAVA 2014 ir pirmasis ĮSA forumas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

Šiais metais jau aštuntą kartą įmonėms bus įteikti Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimai už 2014 metų pasiekimus, gražias iniciatyvas, įgyvendintus projektus socialinės atsakomybės srityje.

Įmonėms tradiciškai bus įteikti „Metų darbovietės 2014“, „Metų bendruomeniškiausios įmonės 2014“, „Metų aplinkosaugos įmonės 2014“ ir „Socialiai atsakingos įmonės 2014“ apdovanojimai. Šiais metais taip pat bus apdovanota „Metų sportiškiausia įmonė 2014“.

Šia proga pirmą kartą rengiamas Nacionalinis įmonių socialinės atsakomybės forumas, kurio metu verslo, akademinės bendruomenės, visuomenės ir valstybinio sektoriaus atstovai dalinsis patirtimi ir įžvalgomis apie socialinės atsakomybės svarbą versle.

Nacionalinis įmonių socialinės atsakomybės forumas ir Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo už 2014 metų pasiekimus ceremonija vyks 2015 m. gruodžio 1 d. viešbutyje „Best Western Vilnius“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius) 15.30 val.

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas internetu www.tv3.lt. Įdomiausias renginio akimirkas bus galima išvysti per Lietuvos ryto televiziją – gruodžio 13 dieną, 18:30 valandą.

Informacija apie šių metų NAVA konkursą

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo nominacijos ir kategorijos, Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurso organizavimo, vertinimo ir atrankos, vertinimo komisijos darbo organizavimo tvarka nustatyta socialinės apsaugos ir darbo ministro 2013 m. birželio 3 d. įsakyme „Dėl Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo nuostatų patvirtinimo“. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo nuostatų pakeitimas.

Nuo 2013 m. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Ūkio bei Aplinkos ministerijomis bei socialiniais partneriais, jis  finansuojamas iš tikslinių valstybės biudžeto lėšų.

Šiemet didžiausias balų skaičius už nustatytus kriterijus skiriasi nuo 3 iki 5, taip pat pagal kiekvieną paraiškų vertinimo kriterijų įvertinami įmonėje nustatyti pagrindiniai įmonių socialinės atsakomybės elementai, pažanga už praėjusius kalendorinius metus ir pažangios praktikos pavyzdžiai.

NAVA nominacijos – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“ – tradiciškai skirstomos į smulkesnes kategorijas: labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės, didelės šalies įmonės ir tarptautinės įmonės ar jų filialai / atstovybės, veikiančios Lietuvoje. Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienais metais gali būti nustatoma papildomų nominacijų bei vadovaujantis Šešioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012–2016 metų programos 301 punkto nuostatomis, kuriomis siekiama plėtoti ir skatinti sveikatingumo paslaugas, viešąją ir privačią partnerystę sporte ir fizinio ugdymo srityje, 2015 metais planuojama apdovanoti įmones dar vienoje nominacijoje - „Metų sportiškiausia įmonė“.

Platesnė informacija: Socialinės partnerystės skyriaus vyriausioji specialistė Liudvika Gražulienė, tel. 8 706 68213.

Paraiškos

Metų darbovietė 

Metų bendruomeniškiausia įmonė 

Metų aplinkosaugos įmonė 

NACIONALINIS  ATSAKINGO VERSLO  APDOVANOJIMAS – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam individui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

 

Socmin.lt informacija, paskutinį kartą atnaujinta: 2015.11.25

http://www.socmin.lt/lt/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas.html

 

Narystės forma

Atsakingos veiklos ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts