2016 m. balandžio 24 d.

Kviečia Atsakingo verslo konkursas, kuriame tikrinama, ar paraiškose - tiesa

Kviečiame Jus dalyvauti Lietuvos konkurse „Verslas atsakingai“.

 

Konkurso Verslas atsakingai” tikslas — pagal pasirinktus kriterijus, išrinkti atsakingiausią Lietuvos įmonę, dalytis gerąja patirtimi, apibendrinti rezultatus ir pateikti praktinius socialinės atsakomybės patarimus kitoms Lietuvos įmonėms.


Kodėl dalyvauti? Dalyvaudami konkurse ne tik motyvuosite komandą ir pasisemsite praktinių idėjų, skatinsite vidinę ir išorinę komunikaciją, įsivertinsite esamą situaciją ir nustatysite būsimus žingsnius, bet ir gausite praktinių patarimų iš specialistų bei užmegzitę naujų kontaktų.

 

Konkurso eiga. Konkursas vyksta keliais etapais: paraiškų teikimas (iki balandžio 29 d.), paraiškų vertinimas, komisijos narių gyvi susitikimai su didžiausią pažangą padariusiomis įmonėmis ir originalus baigiamasis renginys — Trakų salų švarinimas, nugalėtojų apdovanojimas, geriausių pavyzdžių pristatymas ir diskusija socialinės atsakomybės klausimais.

 

Kaip dalyvauti? Iki balandžio 29 d. rašykite apie savo organizacijoje vykdytas aplinkosaugines, socialinės gerovės kūrimo veiklas ir pretenduokite tapti atsakingiausia Lietuvos įmone. Spauskite: TEIKTI PARAIŠKĄ KONKURSUI

Kam skirtas konkursas? Konkurse kviečiamos dalyvauti tiek stambaus, tiek smulkaus ir vidutinio verslo atstovai. Konkursas skirtas ilgalaikius tikslus turinčioms įmonėms, kurios siekia dalytis ir keisti juos supančią aplinką.

Konkurso dalyviai ne tik pretenduos tapti atsakingiausia įmone Lietuvoje, bet ir sustiprins įmonės įvaizdį ir įtaką, susipažins su lyderių pavyzdžiais bei pirmieji gaus apibendrintas atsakingo verslo rekomendacijas.

Sužinokite daugiau

 

Svetainėje verslasatsakingai.lt dalinamės geraisiais įmonių pavyzdžiais ir praktiniais sprendimais, nes mums rūpi. Kviečiame skaityti.

 

Sužinokite apie 2015 metų konkurso lyderių patirtį.

 

 

Sėkmės konkurse,

Verslasatsakingai.lt komanda

 

LAVA inf.

 

 
Narystės forma

Atsakingos veiklos ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts