2016 m. birželio 17 d.

NARIŲ NAUJIENOS. VDU konferencija žmogaus teisių tema

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia į tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją „Seksualinis priekabiavimas: problemos ir jų sprendimai“. Konferencija vyks šių metų rugsėjo 23 d. Viešbučio „Park Inn“ by Radisson konferencijų centre (K. Donelaičio g. 27, Kaunas).

Šie ir daugelis kitų klausimų bus aptariami visos dienos renginyje, skirtame giliau susipažinti su seksualinio priekabiavimo problema ir jos sprendimo būdais. Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija skirta psichologams, psichiatrams, socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, savo darbe susiduriančiais su vaikų, paauglių ar suaugusiųjų netinkamo seksualinio elgesio problema.

Seksualinio priekabiavimo problema yra sudėtinga, nes jai išspręsti neužtenka užtikrinti tinkamos pagalbos seksualinio priekabiavimo aukoms – ne mažiau svarbu dirbti su priekabiautojais. Tyrimai rodo, kad 40–80 proc. priekabiautojų patys yra patyrę seksualinę prievartą. Didesnis visuomenės sąmoningumas ir specialistų žinios bei pasirengimas padėti klientui keisti netinkamą seksualinį elgesį leistų anksčiau atpažinti problemą ir užkirstų kelią probleminiam elgesiui peraugti į seksualinius nusikaltimus.

Konferencijoje savo mokslinio ir praktinio darbo patirtimi dalinsis Lietuvos ir užsienio specialistai, praktinį autorinį seminarą ves JAV psichologai dr. David Hof ir dr. Daniel Hof, turintys didelę darbo patirtį su klientais, kuriems reikia padėti keisti netinkamą seksualinį elgesį.

Konferencijos organizatoriai įsteigė 10 stipendijų, suteikiančių teisę Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams konferencijoje „Seksualinis priekabiavimas: problemos ir sprendimai“ dalyvauti nemokamai. Norintys gauti dalyvio stipendiją studentai iki rugsėjo 12 d. turi pateikti paraiškos formą.

Konferencija įgyvendinama gavus Baltijos–Amerikos Laisvės Fondo (BAFF) finansavimą.

Daugiau informacijos apie BAFF stipendijas ir lektorių paramą rasite apsilankę šioje interneto svetainėje.

Konferencijos programa

Registracija į konferencija 

Daugiau informacijos

Konferenciją organizuoja VDU Socialinių mokslų fakulteto  Bendrosios ir Teorinės psichologijos katedros, Psichologijos klinika ir VšĮ Psichikos sveikatos institutas.

 

Plačiau: http://www.vdu.lt/lt/vdu-konferencija-apie-seksualini-priekabiavima/ 

Narystės forma

Atsakingos veiklos ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts