2016 m. rugpjūčio 08 d.

Tapkite „KIC InnoEnergy“ partneriu ir atstovu Lietuvoje!

Lietuvos verslui suteikiama išskirtinė proga – tapti tarptautinės organizacijos „KIC InnoEnergy“ partneriu ir atstovu Lietuvoje. Tvariosios energetikos inovacijų varikliu Europoje praminta organizacija Lietuvoje tokią galimybę siūlo pirmą kartą.

Susidomėjusiųjų paraiškų laukiama iki šių metų rugpjūčio 12 dienos.

Atrinkti kandidatai taps „KIC InnoEnergy“ bendruomenės dalimi ir turės prieigą prie organizacijos verslo mokymų, darbuotojų konsultavimo ir potencialaus finansavimo.

Tuo metu naujieji partneriai Lietuvoje mainais veiktų kaip „KIC InnoEnergy“ vietos atstovai – identifikuotų ir plėtotų perspektyvias tvariosios energetikos idėjas, įtraukdami investuotojus ir rinką, organizuotų mokymus „KIC InnoEnergy“ bendruomenės nariams.

„Lietuvos įmonėms ir organizacijoms tai – išskirtinė galimybė tapti reikšminga „KIC InnoEnergy“ tvariosios energetikos bendruomenės dalimi," – sako Christo Balinow, „KIC InnoEnergy“ Verslo plėtros vadovas Šiaurės Amerikoje, Vidurio ir Rytų Europoje bei Vidurio Rytuose.

„Mes ieškome tvariosios energetikos įmonių, kurios aktyviai domisi šiuo sektoriumi ir norėtų būti kai ko nors didelio dalimi. Sėkmingi partneriai taptų varomąja jėga skatinant verslumą, inovacijas ir komercializuojant žaidimą keičiančias idėjas“, – teigia „KIC InnoEnergy“ verslo plėtros vadovas.

Kandidatai, susidomėję šiuo partnerystės kvietimu, bus vertinami pagal jų pasiekimus ir veiklą vietinėje inovacijų bendruomenėje, jų komandos stiprumą ir kontaktų tinklą bei galimybę išplėsti savo siūlomas paslaugas.

Įmonės, norinčios atsiliepti į kvietimą ir tapti partnerėmis, kviečiamos užpildyti paraiškos formą(anglų kalba) ir išsiųsti ją adresu apply@kic-innoenergy.com

Daugiau informacijos apie „KIC InnoEnergy“ (www.kic-innoenergy.com)

„KIC InnoEnergy“ siekia skatinti tvariosios energetikos inovacijas Europoje.

 Iššūkis didelis, bet mūsų tikslas paprastas: pasiekti tvarią energetinę ateitį Europoje. Atsakymas – inovacijos. Naujos idėjos, produktai ir sprendimai, kurie kuria esminį skirtumą, ir naujos įmonės, nauji žmonės, kurie gali tai pasiūlyti rinkai.

 „KIC InnoEnergy“ remia ir investuoja į inovacijas bet kuriame etape – nuo mokyklinio suolo iki kliento. Organizacijos partnerių tinklas leidžia megzti ryšius visoje Europoje, suvedant išradėjus ir pramonę, verslininkus ir rinkas, absolventus ir darbdavius, mokslininkus ir verslą.

 „KIC InnoEnergy“ dirba trijose pagrindinėse inovacijų plėtojimo srityse:

 Kartu mūsų darbas kuria, jungia ir stiprina tvarios energetikos industriją, kurios Europai reikia.

Pagal Agency 1323 | Strategy & Communication pranešimą, išplatintą 2016-08-08

Narystės forma

Atsakingos veiklos ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts