2016 m. lapkričio 24 d.

D. Grybauskaitė: atsakingas verslas padeda kurti saugesnę Lietuvą

Šiuo metu Prezidentūros kolonų salėje vyksta metinė atsakingo verslo konferencija.

Renginyje, kurį surengė Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA), Danijos, Švedijos, Suomijos ir Norvegijos prekybos rūmai bei Šiaurės ministrų tarybos biuras, dalyvauja per 100 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų.

Atsakingu vadinamas toks verslas, kuris dirba skaidriai, rūpinasi savo darbuotojais ir aplinka, yra neabejingas bendruomenės problemoms ir savo veikla ne tik siekia pelno, bet ir kuria vertę visuomenei.

Trečią kartą LAVA surengtoje konferencijoje verslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai diskutuoja apie verslo atsakomybės svarbą ir atsakingo verslo mūsų šalyje plėtrą.

Praktinėmis įžvalgomis ir išskirtiniais pavydžiais dalinasi įmonių atstovai, o pagrindinio pranešimo autorius - vienas geriausių pasaulyje darnaus vystymosi ekspertų, atsakingo verslo guru, Švedijos ir JAV pilietybes turintis motyvatorius Alanas AtKissonas.

Atsakingo verslo konferencijos dalyvius pasveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Valstybės vadovė pabrėžė, kad šiuo metu pasauliui kaip niekada reikia kultūras ir žmones sujungiančio verslo, besivadovaujančio vertybėmis ir kertiniais sąžiningumo bei atsakomybės principais. Atsakomybė turi tapti neatsiejama kiekvienos įmonės dalimi.

Tik taip bus kuriama vertė visuomenei, bendruomenei ir kiekvienam žmogui.

Pasak prezidentės, tik atsakingas verslas gali būti ilgalaikis, efektyvus ir inovatyvus. Todėl šalies vadovė palinkėjo, kad ši konferencija prisidėtų prie dar didesnės ir stipresnės atsakingos verslo bendruomenės mūsų šalyje kūrimo.

Šių metų pavasarį šalies vadovė inicijavo nacionalinę saugumo kampaniją „Už saugią Lietuvą“. Prie kampanijos, kurios tikslas – sutelkti visuomenę sprendžiant skaudžiausias socialines problemas, prisijungė beveik 300 gerųjų iniciatyvų iš visos Lietuvos. (...)

LAVA, pagal ELTA parengtą pranešimą

Narystės forma

Atsakingos veiklos ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts