2017 m. balandžio 04 d.

LAVA valdyboje – du nauji nariai

2017 m. balandžio 4 d. neeiliniame visuotiniame LAVA narių susirinkime buvo išrinkti du nauji asociacijos Valdybos nariai, pakeitę dėl asmeninių priežasčių (motinystės atostogos, darbovietės pokyčiai) pasitraukusius Agnę Juravičienę ir Liną Kontrimą. Į valdybos narius buvo gautos trijų kandidatų paraiškos.

Naujaisiais nariais išrinkti: Jurgita Judickienė, verslo ginčų advokatų kontoros „JUREX“ vadovaujančioji partnerė, advokatė ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovaujantis Paulius Stonis, Komunikacijos projektų vadovas.

Jurgita Judickienė

„JUREX“ komandos vadovė J. Judickienė siekia diegti atsakingos ir etiškos veiklos principus, palaikyti vertybes, kuriomis visi tikime. 

„Manau, kad tik specialiai atsakingas verslas ateityje išliks konkurencingoje rinkoje, pelnys klientų lojalumą ir pritrauks talentingų darbuotojų“ – sakė J. Judickienė.

Jos tikslas būnant LAVA Valdybos nare – prisidėti  prie atsakingos ir etiškos veiklos principų diegimo versle, pasidalinti sukaupta teisine ir verslo valdymo patirtimi su LAVA ir jos nariais, prisidėti prie asociacijos  strateginių tikslų: žinomumo, visuomenės supratimo apie darnų ir atsakingą verslą supratimo, verslo atsakomybės kompetencijų ir ekspertiškumo didinimo.

 

Paulius Stonis

Daugiau nei 10 metų korporatyvinės komunikacijos srityje dirbantis Paulius Stonis dar 2013 m rugsėjį buvo prisijungęs prie LAVA Kongreso veiklos, eidamas AB LESTO Socialinės atsakomybės plėtros vadovo pareigas.

P. Stonis aktyviai dalyvavo organizuojant pirmąją LAVA metinę konferenciją, kitus teminius renginius, o 2014 m. parengė pirmąją Lietuvoje socialinės atsakomybės ataskaitą pagal GRI 4 metodiką.

„Jaučiu norą ir pareigą vėl prisijungti prie LAVA veiklos, kadangi vakarietiški verslo atsakomybės principai demografinių ir ekonominių iššūkių akivaizdoje atsidūrusiai mūsų valstybei yra kaip niekada aktualūs", – sakė P. Stonis.

 

Sveikiname naujus narius!

LAVA inf.
Asmeninės nuotr.

Narystės forma

Ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts