2018 m. sausio 15 d.

Lietuvos atsakingo verslo asociacijos direktore paskirta Lina Blaževičiūtė

LAVA valdybos pranešimas žiniasklaidai, 2018-01-15

Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) valdyba naująja asociacijos direktore paskyrė Liną Blaževičiūtę. Ji pakeis iki šiol šias pareigas ėjusią Audronę Alijošiutę.

„Esame dėkingi A. Alijošiutei už jos ekspertiškumą ir svarbų indėlį į Lietuvos atsakingo verslo asociacijos plėtrą. Savo veikla ji sukūrė gerą pagrindą tolimesniems asociacijos darbams, kuriuos įgyvendins naujoji asociacijos direktorė. Esame tikri, kad L. Blaževičiūtės turimos darnaus vystymosi kompetencijos, vadybiniai gebėjimai ir entuziastingas tikėjimas atsakingo verslo principų reikalingumu stiprins LAVA vaidmenį formuojant socialinės atsakomybės kultūrą Lietuvoje“, – teigia Lina Kapčinskienė, LAVA valdybos pirmininkė.

Naujoji LAVA direktorė L. Blaževičiūtė Švedijos Upsalos universitete yra įgijusi darnaus vystymosi magistro laipsnį, o Kauno technologijos universitete - viešojo administravimo bakalauro laipsnį. L. Blaževičiūtė ankščiau ėjo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektų vadovės pareigas, dirbo su neformaliu vaikų ugdymu darnaus vystymosi temomis.

Prieš tai Švedijoje ji dirbo žmogaus teisių apsaugos srityje – administravo į šalį atvykusių karo pabėgėlių integracijos projektus.

„Pagrindinė LAVA misija – pakeisti kiek nusistovėjusią nuomonę, kad socialinės atsakomybės įgyvendinimas teikia naudą tik visuomenei. Tačiau sėkmingam tokio rezultato pasiekimui reikia ne konkurencijos, o bendradarbiavimo. LAVA ir jos nariai yra puikus tokio bendradarbiavimo pavyzdys. Tad ateidama čia esu visiškai tikra, kad su asociacijos nariais ir vadovybe mums pavyks nuosekliai formuoti ir plėsti suvokimą, jog socialinė atsakomybė – vertę kurianti verslo strategijos dalis“, – teigia naujoji LAVA direktorė.

LAVA veikia nuo 2013 metų, kuomet buvo pertvarkytas ir formalizuotas Nacionalinio atsakingo verslo įmonių tinklas, jungęs Jungtinių Tautų „Pasauliniam susitarimui“ (angl. Global Compact) priklausančias įmones. Šiuo metu LAVA yra Jungtinių Tautų „Pasaulinio susitarimo“ atstovybė ir organizacijos „CSR Europe“, formuojančio Europos atsakingo verslo veiklos darbotvarkę, tinklo nacionalinė partnerė.

LAVA valdybą šiuo metu sudaro: valdybos pirmininkė Lina Kapčinskienė („Konekesko Lietuva“), valdybos nariai: Vaiva Bražionytė („Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“), Jurgita Bagdonavičienė („Pakmarkas“), Inga Radzevičienė („OVC Consulting“), Paulius Stonis („Lietuvos energija“), Rūta Jasienė („SDG“) ir Jurgita Judickienė („Jurex“).

Asociacija LAVA vienija įvairiose srityse dirbančias įmones ir organizacijas, kurios siekia veikti atsakingai ir dalintis šia patirtimi su kitais: remti etiškos veiklos principus, gerbti darbuotojų žmogaus ir darbo teises, tausoti išteklius, saugoti aplinką, netoleruoti korupcijos, siekti pilietinės visuomenės kūrimo. LAVA misija – skatinti atsakingos veiklos plėtrą, kaip darnaus vystymosi Lietuvoje sąlygą.


Daugiau informacijos:
Lina Kapčinskienė
Valdybos pirmininkė
Lietuvos atsakingo verslo asociacija LAVA
+370 610 27215
lina.kapcinskiene@kesko.lt

  • <
  • >
Narystės forma

Ataskaitos

D. U. K.

Kontaktai / Contacts