ASOCIJUOTI LAVA NARIAI
Litmus LT

„Litmus LT” - tai švaros, higienos ir maisto saugos technologijų įmonė, kurianti naujos kartos higienos koncepciją. „Litmus LT” gali pasiūlyti naujausių technologijų ir produktų, kurie gali padėti efektyviai išspręsti įvairiausias kylančias švaros ir higienos problemas maisto pramonės įmonėse, prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, sandėliuose, biuruose ar kituose dideliuose pastatuose. Litmus LT orientuojasi į tvarius šiandienos ir rytojaus sprendimus, kurie tausoja aplinką. Išskirtinis dėmesys skiriamas inovacijoms ir pažangioms technologijoms, o svarbiausias prioritetas - draugiškumas aplinkai.

Green Genius

Green Genius – atsinaujinančios energetikos įmonė, vystanti saulės, biodujų, vėjo ir vandenilio energijos jėgainių projektus. Šiuo metu bendrovė vykdo projektus 8 Europos šalyse. Planuojama, kad Green Genius įgyvendintų elektros gamybos iš atsinaujinančių energijos šaltinių projektų bendra galia iki 2025 m. pasieks 1,5 GW. Bendrovė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirties energijos gavybos iš atsinaujinančių šaltinių rinkoje. Kasmet Green Genius įgyvendinti projektai pagamina maždaug 399 GWh žaliosios energijos ir tai leidžia išvengti daugiau negu 335 tūkst. tonų CO2 emisijų. Tokį kiekį CO2 per metus absorbuotų per 16 mln. Medžių. Green Genius priklauso tarptautinei įmonių grupei Modus Group, veikiančiai 12-oje Europos šalių.

IDAVANG

UAB IDAVANG – pirmaujanti kiaulių augintoja Šiaurės Rytų Europoje. Nuo pat įkūrimo 1999 m., įmonė laikosi principo, kad sėkmė galima tik vystant socialiai atsakingą verslą. Todėl įmonė savo veiklą grindžia pagarba, pasitikėjimu, skaidrumu, rūpinasi aplinka ir darbuotojais, kuriuos įvardija kaip savo sėkmės pagrindą. UAB IDAVANG didelį dėmesį skiria aplinkosaugai, nuolatos diegia papildomas inovatyvias priemones, kad atitikti aukščiausius aplinkosaugos standartus.

Kietaviškių gausa

UAB „Kietaviškių gausa“ – didžiausias šiltnamių kompleksas Baltijos šalyse, auginantis lietuviškus agurkus, pomidorus ir salotas vazonėliuose. 2017 m. modernizavę šiltnamius ir įvedę juose šviesos kultūrą – agurkus ir salotas augina ir savo vartotojams pasiūlyti gali ištisus metus, nepriklausomai nuo sezono. Lietuvos gyventojai gali džiaugtis visada šviežiais ir maistingais produktais, nes ,,Kietaviškių“ daržovių kelias nuo šiltnamio iki vartotojo stalo – itin trumpas. Pagrindinės vertybės: pozityvumas, racionalumas, patriotiškumas, inovatyvumas bei pagarba žmogui ir gamtai.

Kvapų namai

Kvapų namai – Lietuviškas gamintojas nuo 2007 m., didžiausia specializuota aromaterapinių produktų ir natūralios kosmetikos laboratorija Lietuvoje. Kosmetikoje nenaudojami konservantai, palmių aliejus ir jo derivatai, sintetinės ir gyvūninės kilmės medžiagos, išskyrus bičių vaškas. Eterinių aliejų ir kitų ekstraktų kokybė tikrinama dujų chromatografijos ir masių spektometrijos metodu (GCMS sistema). Kokybę ir produktų efektyvumą laiduoja ilgamečiai kvalifikuoti aromaterapijos, farmacijos, chemijos, kosmetologijos, parfumerijos specialistai. Kosmetikos gamyboje naudojami lietuviški - vaistiniai augalai, pirmenybę teikiant laukinių, ekologiškai ir tvariai augintų augalų žaliavoms. Didžioji dalis naudojamų eterinių aliejų – iš nedidelių ūkių ir kooperatyvų, kurių šeimininkai yra tikri savo amato meistrai.

DOJUS agro

UAB „DOJUS agro“ –  tai privataus lietuviško kapitalo kompanija, siūlanti inovatyvius, tvarius ir efektyvius sprendimus žemės ūkio, miškų bei komunaliniam sektoriams. Įmonė sukaupusi kelių dešimtmečių patirtį ir toliau siekia būti regiono lyderiu, kuriančiu didžiausią pridėtinę vertę savo klientams. Pagrindinės veiklos - žemės ūkio, miškų, komunalinės technikos, atsarginių dalių prekyba ir techninis aptarnavimas. Stipriai vystomos sritys – naudotos technikos pardavimai, technikos nuoma bei dirvožemio tyrimų paslauga. Itin didelis dėmesys skiriamas tiksliosios žemdirbystės krypčiai, kurią vystant nuolat diegiamos naujausios technologijos, siūlomi inovatyvūs sprendimai  klientams, kad jie galėtų dirbti našiau, tvariau ir tuo pačiu ne tik taupyti savo kaštus, bet ir prisidėti prie aplinkos tausojimo.

Refurbas

Refurbas savo veikloje remiasi Europos Sąjungos teisės aktuose įtvirtintomis aplinkos tausojimo nuostatomis – sumažink, panaudok dar kartą, perdirbk ( angl. reduse,reuse, recycle). Įmonė superka panaudotą elektroninę įrangą, ją  atnaujina pagal gamintojų reikalavimus ir vėl parduoda naudotą bei atnaujintą įrangą. Įmonė veikia nuo 2010 m. Turi gausų pastovių klientų ratą, kuris siekia daugiau nei 1000 klientų iš visos Europos bei Afrikos. Daugiau nei pusė visos produkcijos yra parduodama ne Lietuvoje. Refurbas – tai auganti įmonė, taikanti savo veikloje tvarumo principus.

Aplinkos apsaugos institutas

VšĮ Aplinkos apsaugos institutas – tai žinių ir kompetencijų centras, kuriame dirba skirtingų sričių ekspertų komanda, padedančių verslui efektyviai spręsti tvarumo iššūkius. Aplinkos apsaugos institutas gali parengti verslo tvarumo strategijas, ataskaitas ar pasiūlyti konkrečias priemones, padėsiančias verslui tapti tvaresniu.