TIKRIEJI LAVA NARIAI
PakMarkas

PakMarkas“ vienas iš produktų ženklinimo bei inžinerinių pakavimo ir gamybos automatizavimo sprendimų lyderių Baltijos šalyse. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: lipnių etikečių, pakuočių spausdinimas; inžineriniai pakavimo sprendimai; prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais. Savo veikloje vadovaujasi: ISO 9001, ISO 14001, BRC ir FSC standartas, DPG sertifikatas, Geros gamybos praktikos (GGP) bei LEAN vadybos principais.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

Ignitis grupė

Ignitis grupė“ – tai tarptautinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Ji yra atsakinga už skaidrų grupės veiklos valdymą ir koordinavimą, efektyvumą, siekiant teikti konkurencingas paslaugas klientams, ir socialiai atsakingą ilgalaikės vertės akcininkams didinimą.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

Baltic Agro Machinery

UAB „Baltic Agro Machinery“ – technikos pardavimo ir aptarnavimo partneris.

Įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir padargais, statybine, komunaline, kelių, statybos, miškų technika ir įranga, visos technikos atsarginėmis dalimis, teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas.

Būdama dukterinė tarptautinės ir ilgaamžės verslo grupės įmone, UAB „Baltic Agro Machinery“ atstovauja patikimus technikos gamintojus ir partnerius, yra sutelkusi didelį patirties ir žinių fondą, išsiskiria dėmesiu ir sprendimų pasiūlymu klientui.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

Kauno Energija

AB „Kauno energija“ gamina, tiekia ir paskirsto vartotojams šilumą Kauno ir Jurbarko miestuose bei Kauno rajone. Nuo 2010 m. gegužės 1 d. bendrovė tiekia karštą vandenį daliai daugiabučių gyvenamųjų namų Kaune ir Jurbarke bei Kauno rajone tiems vartotojams, kurie teisės aktų nustatyta tvarka bendrovę pasirinko kaip karšto vandens tiekėją. Taip pat bendrovė prižiūri inžinerinius statinius (kolektorius – tunelius), eksploatuoja šilumos ir elektros gamybos įrenginius. Savo pagamintą ir nupirktą šilumą bendrovė integruotais ir lokaliniais šilumos tiekimo tinklais, tiekia 3,5 tūkst. komerciniams objektams bei 122 tūkst. buitiniams vartotojams.

   

2021 m. Tvarmo ataskaita

Telia Lietuva

AB „Telia Lietuva“ nuo 2017 m. vasario 1 d. tęsia telekomunikacijų ir IT paslaugų įmonės AB TEO LT ir prie jos prijungtų mobiliojo ryšio operatoriaus „Omnitel“ ir duomenų centrų verslo lyderio „Baltic Data Center“ veiklą. Didžiąją dalį „Telia Lietuva“ klientų sudaro Lietuvos gyventojai ir verslo įmonės. Bendrovė paslaugas teikia ir vietiniams bei tarptautiniams telekomunikacijų operatoriams.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

EKT

EKT“ yra vadybos konsultacijų ir mokymų specialistai, kuriantys vertę savo klientams per strategija paremtus ir efektyviai veikiančius sprendimus. Daugiau nei 20 metų esame patikimi partneriai strateginio valdymo, procesų efektyvumo, vadybos, pardavimų, marketingo ir kitose srityse. Šiandien savo klientams taip pat padedame priimti skaitmenizacijos, kibernetinės saugos, e.prekybos ir kitus iššūkius bei galimybes.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

Triniti Jurex

TRINITI JUREX – tai viena didžiausių verslo teisės advokatų kontorų Lietuvoje, priklausanti TRINITI kontorų grupei Baltijos šalyse. Grupė vienija daugiau nei 70 advokatų ir teisininkų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, iš jų 40 profesionalų dirba Vilniaus biure. Kontoros patirtis ir pasiekimai yra pripažįstami ir vertinami tokių autoritetingų tarptautinių teisės žinynų ir leidinių kaip „Chambers and Partners", „The Legal 500", „InterContinental Finance", „World Lawyers", „Corporate INTL Magazine", „DealMakers" ir kt.

 

Susipažinkite su TRINITI JUREX tvarumo strategija

Tvarumo ataskaita bus ruošiama už 2022 m.

 
Interlux Grupė

Interlux Grupė“ – tai tarptautinė kompanija, jau 25-erius metus drauge su dukterinėmis įmonėmis Baltijos šalių regione klientams tiekianti inovatyvias technologijas bei sprendimus medicinai, mokslui ir biotechnologijų pramonei. Pagrindiniai „Interlux Grupės“ tiekiamų sprendimų segmentai – tai konservatyvi medicina, chirurgija ir laboratorinė diagnostika. Užtikriname ne tik sklandų inovatyvių aukščiausios kokybės, sertifikuotų, aplinkai saugių produktų diegimą, vartotojų apmokymus, bet ir profesionalią 24/7 techninę jų priežiūrą bei aptarnavimą.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

Orkla Care

UAB „Orkla Care“ yra vieno iš didžiausių Norvegijos verslo koncernų „Orkla ASA“ padalinio – „Orkla Care“ – atstovė Lietuvoje. Mūsų produktų portfelyje yra vieni seniausių rinkoje ir Lietuvos vartotojų pasitikėjimą pelnę prekės ženklai, tokie kaip: „Möller‘s“ žuvų taukai, vitaminai visai šeimai „Livol“, ar aukščiausius aplinkosauginius reikalavimus atitinkantys namų ir kūno priežiūros produktai „Klar“. Atsakingą verslą suprantame kaip rūpestį visuomenės gerove tiekiant kokybiškus, inovatyvius, naudingus vartotojams ir draugiškus aplinkai produktus. Darnus augimas yra viso „Orkla ASA“ koncerno verslo standartas. Bendrovė kelia griežtus etinius, aplinkosauginius bei skaidrumo reikalavimus visai gamybos ir tiekimo grandinei, todėl grupės portfelyje yra virš 5 tūkst. produktų, turinčių įvairius aplinkosaugos ir atsakingo verslo sertifikatus. Į savo darbotvarkę „Orkla ASA“ yra įtraukusi JT darnaus vystymosi tikslus – būdama viena iš didžiausių Skandinavijos bendrovių, „Orkla ASA“ taip pat yra viena iš trijų, pagal darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimą, pirmaujančių kompanijų Norvegijoje.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

SEB

SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Esame įsitikinę, kad versliai mąstantys žmonės ir inovatyvios įmonės yra itin svarbūs kuriant geresnį pasaulį. Esame tam, kad ir gerais, ir blogais laikais jiems padėtume įgyvendinti jų siekius ir prisidėtume prie jų sėkmės. Bankai vaidina svarbų vaidmenį visuomenės gyvenime. SEB grupė siekia aktyviai prisidėti skatinant tvarią veiklą ir taip kurti vertę klientams, darbuotojams ir visai visuomenei. Mes stengiamės, kad tvari veikla taptų neatsiejama mūsų verslo dalimi, kad tvarumas būtų būdingas bet kuriai veiklai, kurios mes besiimtume. Savo veikloje vadovaujamės tvirtais etikos ir efektyvaus valdymo principais, vertiname ilgalaikius ryšius, savo atsidavusius darbuotojus, kurie įgyvendina mūsų bendrovės strategiją ir nuo kurių priklauso mūsų veiklos įtaka visuomenei ir aplinkai.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

Rimi Lietuva

Rimi Lietuva“ yra  mažmeninės prekybos tinklas, „Rimi Baltic“ dalis, Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ visiškai priklausanti dukterinė įmonė.

Lietuvoje veikia 60 „Rimi“ prekybos centrų, komandą šiuo metu sudaro apie 3300 darbuotojų. Mes nesame tik korporacija, mes visuomenės dalis. Jaučiamės atsakingi už mūsų visuomenės, šeimų ir visų žmonių ateitį. Mūsų asortimente visuomet bus sveikų, tvarių ir aplinkai draugiškų pasirinkimų. Savo komunikacija, socialiniais projektais ir kitomis iniciatyvomis aktyviai skatinsime ir motyvuosime visus priimti geresnius sprendimus, kuriančius geresnę ateitį.

Rimi misija - Rytojaus apsipirkimo patirtis šiandien. Skatiname rinktis sveikiau ir mąstyti tvariau geresniam gyvenimui kiekvieną dieną.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

BIOK Laboratorija

BIOK LAB yra didžiausia lietuviška kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus MARGARITA, ECODENTA ir KILIG. Natūralumas ir inovacijos yra mūsų pamatinis veiklos pagrindas apjungiant biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos profesionalų patirtį. Sveika, natūrali ir efektyvi kūno odos, plaukų ir dantų priežiūra – mūsų pagrindinis įsipareigojimas žmonėms. Savo veikoje visuomet keliame aukštus standartus dėl draugiškumo aplinkai ir gamtai, griežtai rūšiuodami visas atliekas, rinkdamiesi patikimus, socialiai atsakingus žaliavų tiekėjus, prioritetą skirdami lengviau perdirbamoms pakuočių medžiagoms. Atsakingas požiūris į gamtos išteklių panaudojimą, santykį su aplinka, vartotojais bei darbuotojais yra vieni iš esminių mūsų įmonės siekių ir įsipareigojimų.

 

Tvarumo ataskaita ruošiama

Cosmoway

COSMOWAY yra pažangi kosmetikos gamintoja, kurianti ir valdanti nuosavą prekės ženklą GREEN FEEL'S bei teikianti kosmetikos kūrimo ir gamybos paslaugas įvairioms pasaulio šalims. Įmonė imasi atsakingų veiksmų, kad prisidėtų prie gamtos grožio išsaugojimo. Visos kosmetikos priemonės gaminamos naudojant tik žaliąją lietuvišką energiją, kuri gaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių tokių kaip vėjas, saulė, vanduo. Siekdama sumažinti plastiko naudojimą, įmonė pasirinko naudoti  "Greenleaf" dantų pastų tūbelės, kurios yra plonesnės ir lankstesnės nei įprastosios - joms pagaminti naudojama gerokai mažiau plastiko.

 

Tvarumo ataskaita ruošiama

Vilniaus vandenys

UAB „Vilniaus vandenys” yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė, tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas 267 tūkst. klientų. Bendrovė vykdo veiklą Vilniaus miesto bei Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse. Tiekdami vandenį ar valydami nuotekas siekiame darniai veikti su mus supančia aplinka, todėl diegiame taršą mažinančias ir gamtos išteklius tausojančias technologijas, nuosekliai didiname atsinaujinančių resursų naudojimą veikloje, rūpinamės savo klientais – siekiame jiems suteikti kokybiškas paslaugas, operatyviai reaguoti į pateikiamas pastabas ir lūkesčius, kuriame vertybėmis grįstą organizaciją, palaikome skaidraus, etiško ir atsakingo verslo iniciatyvas.

   

2021 m.  socialinės atsakomybės ataskaita

Manilla

UAB DERMOFAKTORIUS yra inovatyvios, natūralios lietuviškos kosmetikos gamintojas ir pardavėjas, savo veiklą organizuojantis remiantis tvaraus verslo principais. Įmonės pagrindas - iš inovatyviausių natūralių augalinių komponentų formuluojama ir biotechnologijų pagrindu gaminama MANILLA kosmetika. Įmonei priklauso prekės ženklai MANILLA, MANILLA PROFESSIONAL (kosmetika, skirta profesionaliam naudojimui), MANILLA SPA. Įmonė yra oficialus Švedijoje gaminamų maisto papildų WELL AWARE atstovas Baltijos šalyse bei Izraelio inžinierių sukurtos odos priežiūros sistemos JOLIE360 oficialus atstovas Lietuvoje.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

LTD group

LTD group – oficialus EQUA, EQUACARE prekės ženklų distributorius Lietuvoje. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, verslo dovanos. Įmonė orientuojasi į tvarius, aplinkai draugiškus produktus, bei skiria didelį dėmesį inovacijoms bei aplinkos išsaugojimui. Pagrindinis produktas – EQUA gertuvės, kurios skatina visuomenę atsisakyti vienkartinio naudojimo vandens buteliukų, bei naujiena rinkoje – natūrali namų ir kūno priežiūros linija EQUACARE, kuri ragina atsisakyti perteklinio vartojimo plastikinių pakuočių. Įmonė ne tik pardavinėja aplinkai draugiškus produktus, bet ir tvarumo principais vadovaujasi įpakavimo ir logistikos procesuose, investuoja į socialines ir kultūrines idėjas, susijusias su tvarumu: „Pasipildyk gertuvę“, „Už švarią Lietuvą!“

 

Tvarumo ataskaita ruošiama

Rimgauda

„Rimgauda“ yra inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.

 

Tvarumo ataskaita ruošiama

Mano.bank

Mano.bank - visada tavo bankas. 2019 sausį tapę pirmuoju specializuotu banku Europos Sąjungoje, taip pat tapome pirmuoju į verslo paskolas orientuotu banku Lietuvoje. Esame jauni ir augame, todėl puikiai suprantame augančio verslo poreikius. Lengvai prieinamas finansavimas, neriboti ir nemokami SEPA pavedimai, kiek įmanoma mažiau „popierizmo" - tai tik keletas pavyzdžių, kaip mes suprantame šiuolaikinę bankininkystę. Drąsiai jungiame skaitmenines technologijas ir šiuolaikinį požiūrį į verslo ir klientų poreikius, kad jums sutaupytume laiko ir pastangų. Kuriame kitokią bankininkystę - efektyvesnę, paprastesnę ir orientuotą į jūsų asmeninius poreikius. Mano bankas puoselėja tvaraus verslo modelį. Įmonė pasitvirtinusi aplinkosaugos strategiją.  Nuo 2021 metų liepos Mano bankas tapo pirmuoju šiaurės Europoje COneutraliu banku. Tai patvirtina „CO2logic" išduotas sertifikatas.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

Kauno kolegija

Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, humanitarinių, socialinių, meno, ugdymo, verslo ir viešosios vadybos, teisės, žemės ūkio mokslų specialistus. Čia studijuoja daugiau kaip 6500 studentų iš Lietuvos ir užsienio šalių. Institucijoje vadovaujamasi teorinių žinių ir praktinių įgūdžių derme, absolventų įgytą kvalifikaciją žymi profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Studijų programos yra sudarytos taip, kad besimokantieji per studijų laikotarpį įgytų tvirtas teorines žinias ir maksimaliai išlavintų praktinius įgūdžius. Praktinis rengimas sudaro mažiausiai trečdalį studijų programos apimties. Šalia studijų, Kauno kolegijoje plėtojama mokslo ir meno taikomoji veikla, kurios rezultatais prisidedama prie regionui ir šaliai aktualių problemų sprendimo.

 

2020 m. Tvarumo ataskaita

Antalis

UAB „Antalis” – tai tarptautinė kompanija, kurios aiški verslo vizija, bendra visos pasaulio grupės patirtis ir atsakingas požiūris į klientą, padėjo tapti pirmaujančia popieriaus, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagų prekybos įmone Europoje. 2020 metais „Antalis“ tapo Japonijoje įsikūrusios „Kokusai Pulp & Paper Group”, pasaulyje lyderiaujančios didmeninės prekybos popieriumi, kartonu, vaizdinės reklamos bei pakavimo medžiagomis įmonių grupės dalimi. Esame socialiai atsakingi ir atviri plečiant savo verslo portfelį, spartiname mūsų verslo skaitmeninę transformaciją, vystome komandiškumą.

„Antalis“ yra nusistatęs ambicingą socialiai atsakingos veiklos planą. Jis paremtas 4 pagrindiniais principais žmogaus teisių, darbo santykių, aplinkosaugos ir kovos su korupcija srityse, kuriais sekdami vykdysime įmonei aktualiausias socialinės atsakomybės veiklas. Įmonė įsidiegusi FSC® ir PEFC™ standartus ir gavusi jų sertifikatus.

 

2019 m. Tvarumo ataskaita

Vytauto Didžiojo universitetas

Vytauto Didžiojo universitetas yra plačiausios aprėpties aukštoji mokykla Lietuvoje, patenkantis tarp 3 procentų geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings). VDU turi platų partnerystės tinklą, kurį sudaro apie 400 mokslo institucijų iš viso pasaulio. Universitetas vykdo tarptautinius projektus, studentų ir darbuotojų mainus ir pagal dėstytojų tarptautiškumą yra pirmaujantis Baltijos šalyse. Bendradarbiaujant su Lietuvos ir užsienio kompanijomis vykdomos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklos biotechnologijų, žemės ūkio technologijų, skaitmeninių technologijų, inžinerinių technologijų, švietimo ir socialinių inovacijų bei kitose srityse.

 

Tvarumo ataskaita ruošiama

SDG

2002 m. įkurta konsultacijų kompanija „SDG“ – konsultacijų ir mokymų rinkos lyderė Lietuvoje, garsėjanti profesionalumu ir socialiai atsakinga veikla. „SDG“ turi padalinius 12 Lietuvos miestų. Per 50 tūkst. įmonių ir organizacijų pasitiki bendrove, kurios veikla atitinka standartų ISO 9001, ISO 14001 bei ISO 450001 reikalavimus. 230 aukštos kvalifikacijos specialistų teikia paslaugas darbuotojų saugos ir profesinės sveikatos, energetikos, priešgaisrinės ir civilinės saugos, aplinkosaugos, vadybos ir teisiniais klausimais.

 

2020 m. Tvarumo ataskaita

Minordija

UAB „Minordija“ yra pirmaujanti žaliavų konditerijos ir duonos gaminiams tiekėja Lietuvoje. Rinkoje „Minordija“ žinoma kaip patikima partnerė, jau daug metų nuoširdžiai dirbanti savo klientams – nuo mažiausių jaukių kepyklėlių iki didžiųjų konditerijos įmonių. „Minordija“ – tai bendrovė, išsiskirianti ilgamete patirtimi ir kartu pasižyminti jaunatvišku veržlumu bei nuolatiniu siekiu augti, tobulėti. UAB „Minordija“ priklauso vienai didžiausių Norvegijos įmonių „ORKLA ASA“ ir yra jos grupės „ORKLA Food Ingredients“ dalis.

   

2021 m. Tvarumo ataskaita

TELECENTRAS

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) – valstybės valdoma akcinė bendrovė, teikianti radijo ir televizijos programų siuntimo, TV reportažų perdavimo, duomenų perdavimo, duomenų centrų, infrastruktūros nuomos ir kitas paslaugas. Bendrovė valdo aukščiausią statinį Lietuvoje – Vilniaus TV bokštą. Telecentro paslaugų kokybę užtikrina kompetentingi specialistai, pažangiausios informacijos perdavimo technologijos ir įsiklausymas į klientų poreikius.

   

2021 m. Tvarumo ataskaita

 
Luminor

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį. „Luminor“ bankas yra pasiryžęs atsakingai, tvariai ir rūpestingai vykdyti savo veiklą ir skatinti augimą Baltijos regione. Dėl to išsikeliame tikslus siekti teigiamo poveikio aplinkai ir visuomenei, kuriame finansinius produktus ir atvirai atskleidžiame jų rezultatus periodinėse ataskaitose bei įsipareigojame padėti savo klientams siekti jų tvarumo tikslų.

   

2021 m. Tvarumo ataskaita 

Renerga

Žaliosios elektros energijos gamybos pradininkė Lietuvoje UAB „Renerga“yra koncerno „Achemos grupė“ narė.

UAB „Renerga“ nuo pat veiklos pradžios susitelkė į žaliosios elektros energijos gamybą, kuriai naudojami atsinaujinantys gamtos resursai. Tai vėjo, saulės ir vandens energija.Šiuo metu UAB „Renerga“ užima penktadalį Lietuvos vėjo energetikos rinkos. To pasiekta kryptingai įgyvendinant žaliosios energijos vystymo strategiją, tvarios veiklos plėtrą bei partnerystę su vietinėmis bendruomenėmis. Būdama viena didžiausių ekologiškos elektros energijos gamintojų Lietuvoje, UAB „Renerga“ nuolat siekia lyderystės kokybiškų, inovatyviomis technologijomis ir ekologine gamyba pagrįstų energetikos produktų rinkoje.

 

2021 m. Achemos grupės ataskaita 

Lietuvos oro uostai

Lietuvos oro uostai - tai valstybės įmonė  valdanti tris tarptautinius oro uostus – Vilniaus, Kauno bei Palangos. LTOU vysto koordinuotą trijų oro uostų veiklą, siūlo platų paslaugų spektrą bei užtikriną aukštą paslaugų kokybę keleiviams bei partneriams. Įmonės savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija yra Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija.

„Labai džiaugiamės, kad tapome LAVA asociacijos nariais. Matome didžiulę vertę būti tarp įmonių, kurios stengiasi, kad jų veikla būtų darni. Tikime, kad dalinimasis gerosiomis praktikomis, išmoktomis pamokomis, padės ne tik mums pasiekti ne vieną su darnumu susijusį tikslą, bet ir įkvėps, motyvuos kitus. Taip pat, norime prisidėti prie visuomenės švietimo , kodėl link darnių sprendimų turime eiti visi“- sako Beatričė Paškevičiūtė, LTOU Tvarumo ir komunikacijos projektų vadovė.

 

2021  m. Darnumo ataskaita

Paulig

Paulig - tai tarptautinės maisto ir gėrimų Paulig Group dalis. Įmonė skatinta vartotojus rinktis tvaresnius, tačiau skonio ir patogumo atžvilgiu nė kiek ne prastesnius sprendimus. Įmonės tikslus, susijusius su  klimato kaita  patvirtino „Science Based Targets“ iniciatyva.

„Norime įkvėpti visas bendroves siekti ambicingesnių tikslų ir parodyti joms, kad yra įmanoma įgyvendinti šią gairę atitinkantį verslo modelį, tad tikimės, kad prisijungę prie LAVA asociacijos narių galėsime ne tik dalintis gerąja patirtimi, bet ir prisidėti prie palankesnės darnaus verslo aplinkos Lietuvoje skatinimo bei vystymo" – sako įmonės direktorius Mindaugas Čalka.

 

2021 m. grupės Tvarumo ataskaita

Swedbank

AB „Swedbank“ yra vienas Šiaurės ir Baltijos šalių bankų lyderių. Šiame regione bendradarbiaujame su 7,3 mln. privačių ir apie 552 tūkst. verslo klientų. Beveik pusė jų yra Baltijos šalyse. Mes padedame žmonėms, turintiems visų finansų tvarkymo poreikių, – nuo paprasčiausių iki pažangiausių. Su klientais bendraujame ir paslaugas teikiame paprastai, atvirai ir rūpestingai. Suprantame, kad „Swedbank“ yra svarbi vietinės bendruomenės dalis. Todėl svarbiausias mūsų uždavinys – padėti savo klientams, akcininkams bei Lietuvos visuomenei užsitikrinti ir išlaikyti tvarią finansinę gerovę.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita

AUGA group

AB „AUGA group" yra didžiausia Europoje vertikaliai integruota ekologiško maisto bendrovė. Įmonių grupė ekologiškai sertifikuotose žemėse plėtoja tvarų, naujomis technologijomis paremtą žemės ūkio modelį, apimantį augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir užsakomuosius gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų bendrovė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniams vartotojams bei tiekia rinkai žaliavinius produktus. Grupės įmonėse dirba apie 1 270 darbuotojų. „AUGA group" akcijomis prekiaujama Nasdaq Vilnius ir Varšuvos akcijų biržose. 2020 m. grupės apyvarta siekė 83 mln. Eur.

 

2021 m. Tvarumo ataskaita