LIETUVOS ATSAKINGO VERSLO ASOCIACIJOS NARIAI
PakMarkas

PakMarkas“ vienas iš produktų ženklinimo bei inžinerinių pakavimo ir gamybos automatizavimo sprendimų lyderių Baltijos šalyse. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: lipnių etikečių, pakuočių spausdinimas; inžineriniai pakavimo sprendimai; prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais. Savo veikloje vadovaujasi: ISO 9001, ISO 14001, BRC ir FSC standartas, DPG sertifikatas, Geros gamybos praktikos (GGP) bei LEAN vadybos principais.

Ignitis grupė

Ignitis grupė“ – tai tarptautinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Ji yra atsakinga už skaidrų grupės veiklos valdymą ir koordinavimą, efektyvumą, siekiant teikti konkurencingas paslaugas klientams, ir socialiai atsakingą ilgalaikės vertės akcininkams didinimą.

Baltic Agro Machinery

UAB „Baltic Agro Machinery“ – technikos pardavimo ir aptarnavimo partneris.

Įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir padargais, statybine, komunaline, kelių, statybos, miškų technika ir įranga, visos technikos atsarginėmis dalimis, teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas.

Būdama dukterinė tarptautinės ir ilgaamžės verslo grupės įmone, UAB „Baltic Agro Machinery“ atstovauja patikimus technikos gamintojus ir partnerius, yra sutelkusi didelį patirties ir žinių fondą, išsiskiria dėmesiu ir sprendimų pasiūlymu klientui.

Kauno Energija

AB „Kauno energija“ gamina, tiekia ir paskirsto vartotojams šilumą Kauno ir Jurbarko miestuose bei Kauno rajone. Nuo 2010 m. gegužės 1 d. bendrovė tiekia karštą vandenį daliai daugiabučių gyvenamųjų namų Kaune ir Jurbarke bei Kauno rajone tiems vartotojams, kurie teisės aktų nustatyta tvarka bendrovę pasirinko kaip karšto vandens tiekėją. Taip pat bendrovė prižiūri inžinerinius statinius (kolektorius – tunelius), eksploatuoja šilumos ir elektros gamybos įrenginius. Savo pagamintą ir nupirktą šilumą bendrovė integruotais ir lokaliniais šilumos tiekimo tinklais, 2018 m. gruodžio 31 d. duomenimis, tiekė 3 500 įmonėms ir organizacijoms bei 115 990 buitiniams vartotojams, iš viso – 119 490 vartotojui (objektai pagal adresus).

Telia Lietuva

AB „Telia Lietuva“ nuo 2017 m. vasario 1 d. tęsia telekomunikacijų ir IT paslaugų įmonės AB TEO LT ir prie jos prijungtų mobiliojo ryšio operatoriaus „Omnitel“ ir duomenų centrų verslo lyderio „Baltic Data Center“ veiklą. Didžiąją dalį „Telia Lietuva“ klientų sudaro Lietuvos gyventojai ir verslo įmonės. Bendrovė paslaugas teikia ir vietiniams bei tarptautiniams telekomunikacijų operatoriams.

Ekt

Ekt“ yra vadybos konsultacijų ir mokymų specialistai, kuriantys vertę savo klientams per strategija paremtus ir efektyviai veikiančius sprendimus. Daugiau nei 20 metų esame patikimi partneriai strateginio valdymo, procesų efektyvumo, vadybos, pardavimų, marketingo ir kitose srityse. Šiandien savo klientams taip pat padedame priimti skaitmenizacijos, kibernetinės saugos, e.prekybos ir kitus iššūkius bei galimybes.

Triniti Jurex

TRINITI JUREX – tai viena didžiausių verslo teisės advokatų kontorų Lietuvoje, priklausanti TRINITI kontorų grupei Baltijos šalyse. Grupė vienija daugiau nei 70 advokatų ir teisininkų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, iš jų 40 profesionalų dirba Vilniaus biure. Kontoros patirtis ir pasiekimai yra pripažįstami ir vertinami tokių autoritetingų tarptautinių teisės žinynų ir leidinių kaip „Chambers and Partners", „The Legal 500", „InterContinental Finance", „World Lawyers", „Corporate INTL Magazine", „DealMakers" ir kt.

Interlux Grupė

Iterlux Grupė“ – tai tarptautinė kompanija, jau 25-erius metus drauge su dukterinėmis įmonėmis Baltijos šalių regione klientams tiekianti inovatyvias technologijas bei sprendimus medicinai, mokslui ir biotechnologijų pramonei. Pagrindiniai „Interlux Grupės“ tiekiamų sprendimų segmentai – tai konservatyvi medicina, chirurgija ir laboratorinė diagnostika. Užtikriname ne tik sklandų inovatyvių aukščiausios kokybės, sertifikuotų, aplinkai saugių produktų diegimą, vartotojų apmokymus, bet ir profesionalią 24/7 techninę jų priežiūrą bei aptarnavimą.

Orkla Care

UAB „Orkla Care“ yra vieno iš didžiausių Norvegijos verslo koncernų „Orkla ASA“ padalinio – „Orkla Care“ – atstovė Lietuvoje. Mūsų produktų portfelyje yra vieni seniausių rinkoje ir Lietuvos vartotojų pasitikėjimą pelnę prekės ženklai, tokie kaip: „Möller‘s“ žuvų taukai, vitaminai visai šeimai „Livol“, ar aukščiausius aplinkosauginius reikalavimus atitinkantys namų ir kūno priežiūros produktai „Klar“. Atsakingą verslą suprantame kaip rūpestį visuomenės gerove tiekiant kokybiškus, inovatyvius, naudingus vartotojams ir draugiškus aplinkai produktus. Darnus augimas yra viso „Orkla ASA“ koncerno verslo standartas. Bendrovė kelia griežtus etinius, aplinkosauginius bei skaidrumo reikalavimus visai gamybos ir tiekimo grandinei, todėl grupės portfelyje yra virš 5 tūkst. produktų, turinčių įvairius aplinkosaugos ir atsakingo verslo sertifikatus. Į savo darbotvarkę „Orkla ASA“ yra įtraukusi JT darnaus vystymosi tikslus – būdama viena iš didžiausių Skandinavijos bendrovių, „Orkla ASA“ taip pat yra viena iš trijų, pagal darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimą, pirmaujančių kompanijų Norvegijoje.

SEB

SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Esame įsitikinę, kad versliai mąstantys žmonės ir inovatyvios įmonės yra itin svarbūs kuriant geresnį pasaulį. Esame tam, kad ir gerais, ir blogais laikais jiems padėtume įgyvendinti jų siekius ir prisidėtume prie jų sėkmės. Bankai vaidina svarbų vaidmenį visuomenės gyvenime. SEB grupė siekia aktyviai prisidėti skatinant tvarią veiklą ir taip kurti vertę klientams, darbuotojams ir visai visuomenei. Mes stengiamės, kad tvari veikla taptų neatsiejama mūsų verslo dalimi, kad tvarumas būtų būdingas bet kuriai veiklai, kurios mes besiimtume. Savo veikloje vadovaujamės tvirtais etikos ir efektyvaus valdymo principais, vertiname ilgalaikius ryšius, savo atsidavusius darbuotojus, kurie įgyvendina mūsų bendrovės strategiją ir nuo kurių priklauso mūsų veiklos įtaka visuomenei ir aplinkai.

Rimi Lietuva

Rimi Lietuva“ yra  mažmeninės prekybos tinklas, „Rimi Baltic“ dalis, Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ visiškai priklausanti dukterinė įmonė.

Lietuvoje veikia 60 „Rimi“ prekybos centrų, komandą šiuo metu sudaro apie 3300 darbuotojų. Mes nesame tik korporacija, mes visuomenės dalis. Jaučiamės atsakingi už mūsų visuomenės, šeimų ir visų žmonių ateitį. Mūsų asortimente visuomet bus sveikų, tvarių ir aplinkai draugiškų pasirinkimų. Savo komunikacija, socialiniais projektais ir kitomis iniciatyvomis aktyviai skatinsime ir motyvuosime visus priimti geresnius sprendimus, kuriančius geresnę ateitį.

Rimi misija - Rytojaus apsipirkimo patirtis šiandien. Skatiname rinktis sveikiau ir mąstyti tvariau geresniam gyvenimui kiekvieną dieną.

BIOK Laboratorija

BIOK LAB yra didžiausia lietuviška kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus MARGARITA, ECODENTA ir KILIG. Natūralumas ir inovacijos yra mūsų pamatinis veiklos pagrindas apjungiant biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos profesionalų patirtį. Sveika, natūrali ir efektyvi kūno odos, plaukų ir dantų priežiūra – mūsų pagrindinis įsipareigojimas žmonėms. Savo veikoje visuomet keliame aukštus standartus dėl draugiškumo aplinkai ir gamtai, griežtai rūšiuodami visas atliekas, rinkdamiesi patikimus, socialiai atsakingus žaliavų tiekėjus, prioritetą skirdami lengviau perdirbamoms pakuočių medžiagoms. Atsakingas požiūris į gamtos išteklių panaudojimą, santykį su aplinka, vartotojais bei darbuotojais yra vieni iš esminių mūsų įmonės siekių ir įsipareigojimų.

Cosmoway

COSMOWAY yra pažangi kosmetikos gamintoja, kurianti ir valdanti nuosavą prekės ženklą GREEN FEEL'S bei teikianti kosmetikos kūrimo ir gamybos paslaugas įvairioms pasaulio šalims. Įmonė imasi atsakingų veiksmų, kad prisidėtų prie gamtos grožio išsaugojimo. Visos kosmetikos priemonės gaminamos naudojant tik „Žalią Lietuvišką Energiją’’, kuri gaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių tokių kaip vėjas, saulė, vanduo. Siekdama sumažinti plastiko naudojimą, įmonė pasirinko naudoti  „Greenleaf’’’ dantų pastų tūbelės, kurios yra plonesnės ir lankstesnės nei įprastosios - joms pagaminti naudojama gerokai mažiau plastiko.

Litmus LT

„Litmus LT” - švaros, higienos ir maisto saugos technologijos. Mes kuriame naujos kartos higienos koncepciją. „Litmus LT” gali pasiūlyti naujausių technologijų ir produktų, kurie padės jums efektyviai išspręsti įvairiausias kylančias švaros ir higienos problemas maisto pramonės įmonėse, prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, sandėliuose, biuruose ar kituose dideliuose pastatuose. Esame orientuoti į tvarius šiandienos ir rytojaus sprendimus kurie tausoja aplinką. Išskirtinis dėmesys skiriamas inovacijoms ir pažangioms technologijoms, o svarbiausias prioritetas - draugiškumas aplinkai.

Vesta Consulting

VESTA - Baltijos šalyse lyderiaujanti tvarumo konsultacijų ir sertifikavimo įmonė. Tikime, jog tvarumas yra vertybėmis grįstas požiūris į verslo plėtrą, sukuriantis ilgalaikę sėkmę, turto vertę ir investicijų grąžą. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys - nekilnojamo turto sertifikavimas ir konsultavimas pagal tarptautinius tvarumo standartus (BREEAM, LEED, WEEL, FITWEL, EDGE), energetiniai sprendimai ir analizės, EPD deklaracijų produktams rengimas, tvarumo ataskaitos (GRI) ir strateginiai sprendimai įmonių valdymui. Mūsų veikla yra pagrįsta tvarumo plėtra, skaidriomis procedūromis ir komunikacija, atsakingu požiūriu į darbuotojus, klientus bei aplinką.

 
Vilniaus vandenys

UAB „Vilniaus vandenys” yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė, tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas 267 tūkst. klientų. Bendrovė vykdo veiklą Vilniaus miesto bei Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse. Tiekdami vandenį ar valydami nuotekas siekiame darniai veikti su mus supančia aplinka, todėl diegiame taršą mažinančias ir gamtos išteklius tausojančias technologijas, nuosekliai didiname atsinaujinančių resursų naudojimą veikloje, rūpinamės savo klientais – siekiame jiems suteikti kokybiškas paslaugas, operatyviai reaguoti į pateikiamas pastabas ir lūkesčius, kuriame vertybėmis grįstą organizaciją, palaikome skaidraus, etiško ir atsakingo verslo iniciatyvas.

Manilla

UAB DERMOFAKTORIUS yra inovatyvios, natūralios lietuviškos kosmetikos gamintojas ir pardavėjas, savo veiklą organizuojantis remiantis tvaraus verslo principais. Įmonės pagrindas - iš inovatyviausių natūralių augalinių komponentų formuluojama ir biotechnologijų pagrindu gaminama MANILLA kosmetika. Įmonei priklauso prekės ženklai MANILLA, MANILLA PROFESSIONAL (kosmetika, skirta profesionaliam naudojimui), MANILLA SPA. Įmonė yra oficialus Švedijoje gaminamų maisto papildų WELL AWARE atstovas Baltijos šalyse bei Izraelio inžinierių sukurtos odos priežiūros sistemos JOLIE360 oficialus atstovas Lietuvoje.

Bonduelle Baltic

„Bonduelle", įkurta 1853 m. Prancūzijoje, yra tarptautinis šeimos verslas, turintis didelių ambicijų. Mūsų daržovės, užaugintos daugiau nei 126 000 hektarų plote, yra parduodamos daugiau nei 100 šalių visomis formomis: konservuotos, šaldytos, pasterizuotos, šviežios ir paruoštos naudoti. Jau 7 „Bonduelle" šeimos karta dirba, kurdama žemės ūkio produkciją, gerbiančią gamtą ir žmones. Mes palaikome ekologinę žemdirbystę, žvelgiame į ateitį ir kasdien stengiamės, kad augalinis maistas taptų vis didesnė kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis.

LTD group

LTD group – oficialus EQUA, EQUACARE prekės ženklų distributorius Lietuvoje. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, verslo dovanos. Įmonė orientuojasi į tvarius, aplinkai draugiškus produktus, bei skiria didelį dėmesį inovacijoms bei aplinkos išsaugojimui. Pagrindinis produktas – EQUA gertuvės, kurios skatina visuomenę atsisakyti vienkartinio naudojimo vandens buteliukų, bei naujiena rinkoje – natūrali namų ir kūno priežiūros linija EQUACARE, kuri ragina atsisakyti perteklinio vartojimo plastikinių pakuočių. Įmonė ne tik pardavinėja aplinkai draugiškus produktus, bet ir tvarumo principais vadovaujasi įpakavimo ir logistikos procesuose, investuoja į socialines ir kultūrines idėjas, susijusias su tvarumu: „Pasipildyk gertuvę“, „Už švarią Lietuvą!“

 
Rimgauda

„Rimgauda“ yra inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.

Mano.bank

Mano.bank - visada tavo bankas. 2019 sausį tapę pirmuoju specializuotu banku Europos Sąjungoje, taip pat tapome pirmuoju į verslo paskolas orientuotu banku Lietuvoje. Esame jauni ir augame, todėl puikiai suprantame augančio verslo poreikius. Lengvai prieinamas finansavimas, neriboti ir nemokami SEPA pavedimai, kiek įmanoma mažiau „popierizmo" - tai tik keletas pavyzdžių, kaip mes suprantame šiuolaikinę bankininkystę. Drąsiai jungiame skaitmenines technologijas ir šiuolaikinį požiūrį į verslo ir klientų poreikius, kad jums sutaupytume laiko ir pastangų. Kuriame kitokią bankininkystę - efektyvesnę, paprastesnę ir orientuotą į jūsų asmeninius poreikius. Mano bankas puoselėja tvaraus verslo modelį. Įmonė pasitvirtinusi aplinkosaugos strategiją.  Nuo 2021 metų liepos Mano bankas tapo pirmuoju šiaurės Europoje COneutraliu banku. Tai patvirtina „CO2logic" išduotas sertifikatas.

Swedbank

AB „Swedbank“ yra vienas Šiaurės ir Baltijos šalių bankų lyderių. Šiame regione bendradarbiaujame su 7,3 mln. privačių ir apie 552 tūkst. verslo klientų. Beveik pusė jų yra Baltijos šalyse. Mes padedame žmonėms, turintiems visų finansų tvarkymo poreikių, – nuo paprasčiausių iki pažangiausių. Su klientais bendraujame ir paslaugas teikiame paprastai, atvirai ir rūpestingai. Suprantame, kad „Swedbank“ yra svarbi vietinės bendruomenės dalis. Todėl svarbiausias mūsų uždavinys – padėti savo klientams, akcininkams bei Lietuvos visuomenei užsitikrinti ir išlaikyti tvarią finansinę gerovę.

AUGA group

AB „AUGA group" yra didžiausia Europoje vertikaliai integruota ekologiško maisto bendrovė. Įmonių grupė ekologiškai sertifikuotose žemėse plėtoja tvarų, naujomis technologijomis paremtą žemės ūkio modelį, apimantį augalininkystę, gyvulininkystę, paukštininkystę ir grybų auginimą. Naudodama nuosavus ir užsakomuosius gamybinius pajėgumus, iš savo užaugintų žaliavų bendrovė gamina platų ekologiškų produktų asortimentą galutiniams vartotojams bei tiekia rinkai žaliavinius produktus. Grupės įmonėse dirba apie 1 270 darbuotojų. „AUGA group" akcijomis prekiaujama Nasdaq Vilnius ir Varšuvos akcijų biržose. 2020 m. grupės apyvarta siekė 83 mln. Eur.