LT
LIETUVOS ATSAKINGO VERSLO ASOCIJACIJOS NARIAI
PakMarkas
„PakMarkas“ vienas iš produktų ženklinimo bei inžinerinių pakavimo ir gamybos automatizavimo sprendimų lyderių Baltijos šalyse. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys: lipnių etikečių, pakuočių spausdinimas; inžineriniai pakavimo sprendimai; prekyba pavaromis ir automatizavimo elementais. Savo veikloje vadovaujasi: ISO 9001, ISO 14001, BRC ir FSC standartas, DPG sertifikatas, Geros gamybos praktikos (GGP) bei LEAN vadybos principais.
Ignitis grupė
„Ignitis grupė“ – tai tarptautinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Ji yra atsakinga už skaidrų grupės veiklos valdymą ir koordinavimą, efektyvumą, siekiant teikti konkurencingas paslaugas klientams, ir socialiai atsakingą ilgalaikės vertės akcininkams didinimą.
Baltic Agro Machinery
Baltic Agro Machinery, UAB – technikos pardavimo ir aptarnavimo partneris. Įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir padargais, statybine, komunaline, kelių, statybos, miškų technika ir įranga, visos technikos atsarginėmis dalimis, teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas. Būdama dukterinė tarptautinės ir ilgaamžės verslo grupės įmone, Baltic Agro Machinery, UAB atstovauja patikimus technikos gamintojus ir partnerius, yra sutelkusi didelį patirties ir žinių fondą, išsiskiria dėmesiu ir sprendimų pasiūlymu klientui.
EUGESTA
Eugesta yra viena didžiausių Baltijos šalių greito apyvartumo prekių (FMCG) platinimo įmonių. Esame atsakingi už rinkoje pirmaujančių plačiai žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Raffaello”, „Nutella”, „Kinder”, „Tic Tac”, „Actimel”, „Activia”, „Danonki”, „Corny”, „Neutral” ir kt., pardavimus bei vystymą. Įmonių grupė vykdo veikla Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Baltarusijoje ir joje dirba daugiau negu 900 darbuotojų.
Kauno Energija
AB „Kauno energija“ gamina, tiekia ir paskirsto vartotojams šilumą Kauno ir Jurbarko miestuose bei Kauno rajone. Nuo 2010 m. gegužės 1 d. bendrovė tiekia karštą vandenį daliai daugiabučių gyvenamųjų namų Kaune ir Jurbarke bei Kauno rajone tiems vartotojams, kurie teisės aktų nustatyta tvarka bendrovę pasirinko kaip karšto vandens tiekėją. Taip pat bendrovė prižiūri inžinerinius statinius (kolektorius – tunelius), eksploatuoja šilumos ir elektros gamybos įrenginius. Savo pagamintą ir nupirktą šilumą bendrovė integruotais ir lokaliniais šilumos tiekimo tinklais, 2018 m. gruodžio 31 d. duomenimis, tiekė 3 500 įmonėms ir organizacijoms bei 115 990 buitiniams vartotojams, iš viso – 119 490 vartotojui (objektai pagal adresus).
Achema
AB „Achema“, didžiausia azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintoja šalyje bei didžiausia tokio pobūdžio gamykla Baltijos šalyse, įkurta 1965 metais. Pagrindinė įmonės veikla – azoto trąšų, skystų trąšų kambario ir lauko augalams, amoniako, azoto rūgšties, formalino, KF dervų, angliarūgštės, deguonies, azoto, bazinio aliuminio sulfato tirpalo gamyba ir prekyba. Bendrovėje dirba per 1.300 žmonių. Metinė trąšų gamyba - apie 2 milijonus tonų.  
Telia
Telia Lietuva, AB nuo 2017 m. vasario 1 d. tęsia telekomunikacijų ir IT paslaugų įmonės TEO LT, AB ir prie jos prijungtų mobiliojo ryšio operatoriaus „Omnitel“ ir duomenų centrų verslo lyderio „Baltic Data Center“ veiklą. Didžiąją dalį „Telia Lietuva“ klientų sudaro Lietuvos gyventojai ir verslo įmonės. Bendrovė paslaugas teikia ir vietiniams bei tarptautiniams telekomunikacijų operatoriams.
Ekt
Esame vadybos konsultacijų ir mokymų specialistai, kuriantys vertę savo klientams per strategija paremtus ir efektyviai veikiančius sprendimus. Daugiau nei 20 metų esame patikimi partneriai strateginio valdymo, procesų efektyvumo, vadybos, pardavimų, marketingo ir kitose srityse. Šiandien savo klientams taip pat padedame priimti skaitmenizacijos, kibernetinės saugos, e.prekybos ir kitus iššūkius bei galimybes.
Jurex
JUREX – vienintelė specializuota verslo ginčų advokatų kontora Lietuvoje. Nuo 2006 m. atstovaujanti klientams verslo nesutarimuose ir teikianti efektyvius patarimus, kaip suvaldyti kylančias rizikas. Su 30-ties profesionalų komanda JUREX yra didžiausia specializuota bylininkų kontora Lietuvoje. JUREX ekspertų kompetencija pripažinta: Darbo teisės, Statybos ir nekilnojamojo turto, Viešųjų pirkimų, Įmonių teisės ir bankroto, Transporto, Asmens duomenų ir Intelektinės nuosavybės apsaugos srityse. Nuo 2009 m. tarptautiniai teisės žinynai JUREX reitinguoja profesionaliausių bylininkų gretose. Nuo 2018 m. JUREX yra „EuropeanLawfirm“, vienijančios advokatų kontoras visoje Europoje, nariai.
Interlux
Iterlux Grupė – tai tarptautinė kompanija, jau 25-erius metus drauge su dukterinėmis įmonėmis Baltijos šalių regione klientams tiekianti inovatyvias technologijas bei sprendimus medicinai, mokslui ir biotechnologijų pramonei. Pagrindiniai Interlux Grupės tiekiamų sprendimų segmentai – tai konservatyvi medicina, chirurgija ir laboratorinė diagnostika. Užtikriname ne tik sklandų inovatyvių aukščiausios kokybės, sertifikuotų, aplinkai saugių produktų diegimą, vartotojų apmokymus, bet ir profesionalią 24/7 techninę jų priežiūrą bei aptarnavimą.
Orkla Care
UAB „Orkla Care“ yra vieno iš didžiausių Norvegijos verslo koncernų „Orkla ASA“ padalinio – „Orkla Care“ – atstovė Lietuvoje. Mūsų produktų portfelyje yra vieni seniausių rinkoje ir Lietuvos vartotojų pasitikėjimą pelnę prekės ženklai, tokie kaip: „Möller‘s“ žuvų taukai, vitaminai visai šeimai „Livol“, ar aukščiausius aplinkosauginius reikalavimus atitinkantys namų ir kūno priežiūros produktai „Klar“. Atsakingą verslą suprantame kaip rūpestį visuomenės gerove tiekiant kokybiškus, inovatyvius, naudingus vartotojams ir draugiškus aplinkai produktus. Darnus augimas yra viso „Orkla ASA“ koncerno verslo standartas. Bendrovė kelia griežtus etinius, aplinkosauginius bei skaidrumo reikalavimus visai gamybos ir tiekimo grandinei, todėl grupės portfelyje yra virš 5 tūkst. produktų, turinčių įvairius aplinkosaugos ir atsakingo verslo sertifikatus. Į savo darbotvarkę „Orkla ASA“ yra įtraukusi JT darnaus vystymosi tikslus – būdama viena iš didžiausių Skandinavijos bendrovių, „Orkla ASA“ taip pat yra viena iš trijų, pagal darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimą, pirmaujančių kompanijų Norvegijoje.
SEB
SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Esame įsitikinę, kad versliai mąstantys žmonės ir inovatyvios įmonės yra itin svarbūs kuriant geresnį pasaulį. Esame tam, kad ir gerais, ir blogais laikais jiems padėtume įgyvendinti jų siekius ir prisidėtume prie jų sėkmės. Bankai vaidina svarbų vaidmenį visuomenės gyvenime. SEB grupė siekia aktyviai prisidėti skatinant tvarią veiklą ir taip kurti vertę klientams, darbuotojams ir visai visuomenei. Mes stengiamės, kad tvari veikla taptų neatsiejama mūsų verslo dalimi, kad tvarumas būtų būdingas bet kuriai veiklai, kurios mes besiimtume. Savo veikloje vadovaujamės tvirtais etikos ir efektyvaus valdymo principais, vertiname ilgalaikius ryšius, savo atsidavusius darbuotojus, kurie įgyvendina mūsų bendrovės strategiją ir nuo kurių priklauso mūsų veiklos įtaka visuomenei ir aplinkai.
Rimi Lietuva
„Rimi Lietuva“ yra  mažmeninės prekybos tinklas, „Rimi Baltic“ dalis, Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ visiškai priklausanti dukterinė įmonė. Lietuvoje veikia 60 „Rimi“ prekybos centrų, komandą šiuo metu sudaro apie 3300 darbuotojų. Mes nesame tik korporacija, mes visuomenės dalis. Jaučiamės atsakingi už mūsų visuomenės, šeimų ir visų žmonių ateitį. Mūsų asortimente visuomet bus sveikų, tvarių ir aplinkai draugiškų pasirinkimų. Savo komunikacija, socialiniais projektais ir kitomis iniciatyvomis aktyviai skatinsime ir motyvuosime visus priimti geresnius sprendimus, kuriančius geresnę ateitį. Rimi misija - Rytojaus apsipirkimo patirtis šiandien. Skatiname rinktis sveikiau ir mąstyti tvariau geresniam gyvenimui. Kiekvieną dieną.
BIOK Laboratorija, UAB
BIOK laboratorija“ yra didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus „Kilig“, „Margarita“ ir „Ecodenta“. Natūralumas ir inovacijos yra mūsų pamatinis veiklos pagrindas – apjungiame biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos profesionalų patirtį. Sveika, kiek įmanoma natūralesnė ir efektyvesnė kūno odos, plaukų ir dantų priežiūra – mūsų pagrindinis įsipareigojimas žmonėms. Savo veikoje visuomet keliame aukštus standartus dėl draugiškumo aplinkai ir gamtai, griežtai rūšiuodami visas atliekas, rinkdamiesi patikimus, socialiai atsakingus žaliavų tiekėjus, prioritetą skirdami lengviau perdirbamoms pakuočių medžiagoms.
COSMOWAY
„COSMOWAY" pažangi kosmetikos gamintoja, kurianti ir valdanti nuosavą prekės ženklą „GREEN FEEL'S" bei teikianti kosmetikos kūrimo ir gamybos paslaugas įvairioms pasaulio šalims. Įmonė imasi atsakingų veiksmų, kad prisidėtų prie gamtos grožio išsaugojimo. Visos kosmetikos priemonės gaminamos naudojant tik „Žalią Lietuvišką Energiją’’, kuri gaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių tokių kaip vėjas, saulė, vanduo. Siekdama sumažinti plastiko naudojimą, įmonė pasirinko naudoti  „Greenleaf’’’ dantų pastų tūbelės, kurios yra plonesnės ir lankstesnės nei įprastosios - joms pagaminti naudojama gerokai mažiau plastiko.
„Litmus LT”
„Litmus LT” - švaros, higienos ir maisto saugos technologijos. Mes kuriame naujos kartos higienos koncepciją. “Litmus LT” gali pasiūlyti naujausių technologijų ir produktų, kurie padės jums efektyviai išspręsti įvairiausias kylančias švaros ir higienos problemas maisto pramonės įmonėse, prekybos centruose, restoranuose, viešbučiuose, sandėliuose, biuruose ar kituose dideliuose pastatuose. Esame orientuoti į tvarius šiandienos ir rytojaus sprendimus kurie tausoja aplinką. Išskirtinis dėmesys skiriamas inovacijoms ir pažangioms technologijoms, o svarbiausias prioritetas - draugiškumas aplinkai.
„SWEDBANK” AB
„Swedbank“ yra vienas Šiaurės ir Baltijos šalių bankų lyderių. Šiame regione bendradarbiaujame su 7,3 mln. privačių ir apie 552 tūkst. verslo klientų. Beveik pusė jų yra Baltijos šalyse. Mes padedame žmonėms, turintiems visų finansų tvarkymo poreikių, – nuo paprasčiausių iki pažangiausių. Su klientais bendraujame ir paslaugas teikiame paprastai, atvirai ir rūpestingai. Suprantame, kad „Swedbank“ yra svarbi vietinės bendruomenės dalis. Todėl svarbiausias mūsų uždavinys – padėti savo klientams, akcininkams bei Lietuvos visuomenei užsitikrinti ir išlaikyti tvarią finansinę gerovę.
„AUGA GROUP” AB
Beveik 10 metų tradicinio žemės ūkio patirtį, įgytą dirbant 24 000 hektarų žemės ir auginant daugiau nei 3 000 karvių, papildė ekologiško ūkio idėja, tris metus brendusi Kęstučio Juščiaus, „Baltic Champs“ savininko, galvoje. Dviems įmonėms susijungus 2014 metais, atsirado nauja bendra veiklos vizija ir nauji tikslai. 2015 metais įmonių grupė priėmė esminį sprendimą pereiti prie ekologinio žemės ūkio ir pradėjo sertifikavimo procesą, o kitais metais pakeitė pavadinimą į „AUGA group“ ir sukūrė naują ekologiškų produktų liniją AUGA.