Diskusija: Korupcija Lietuvoje – kaip sekasi ją mažinti ir kada korupcijos nebus?

Tema – Korupcija Lietuvoje – kaip sekasi ją mažinti ir kada korupcijos nebus?

Temos pristatymas: Patvirtintos Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015-2025 metų programos tikslas – sumažinti korupcijos mastą, padidinti skaidrumą, atvirumą viešajame ir privačiame sektoriuose ir pasiekti, kad Lietuvos korupcijos suvokimo indeksas 2025 metais būtų ne mažesnis nei 70 balų (Lietuvos korupcijos suvokimo indeksas 2019 metais – 60 balų). Tai tiesiogiai siejasi su šešioliktuoju Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslu, kuriuo siekiama didinti teisingumą bei skaidrumą ir mažinti korupciją.

Kaip mums sekasi mažinti korupciją visose srityse? Kokie pokyčiai matomi Lietuvos viešajame ir privačiuose sektoriuose? Kokių veiksmų ėmėsi verslas, kaip įsitraukė mokslininkai? Kaip ugdyti visuomenėje nepakantumą korupcijai? Apie tai – LAVA diskusija.

Data: gegužės 12 d., 14:00 -14.45 val.

Pašnekovai:

Diskusijos video įrašą rasite ČIA.

Rubrikos aprašymas: Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) Ekspertų taryba kartu su 15 min pristato tęstinį projektą, kurio tikslas – Pasaulinių darnaus vystymosi tikslų (DV17) aktualizavimas ir sklaida. Su šių sričių ekspertais, mokslininkais ir profesionalais vykdomas diskusijų ciklas apie tvarumo svarbą. Esame tikri, kad žinios bei rekomendacijos bus naudingos tiek verslo atstovams, tiek visuomenei.