Diskusija: Prieinama ir darni energija – ar tai jau Lietuvos realybė?

Tema: Prieinama ir darni energija – ar tai jau Lietuvos realybė?

Temos pristatymas: Nacionalinėje energetinės nepriklausomybės strategijoje įtvirtintas siekis, kad energetika Lietuvoje būtų konkurencinga, patikima, darytų kuo mažesnę įtaką klimato kaitai per energijos taupymą ir žaliosios energetikos plėtrą, taip pat numatyta, kad siekiant energetikos pažangos turi dalyvauti šalies verslas. Visa tai glaudžiai dera su septintuoju Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslu, kuriuo siekiama užtikrinti visiems galimybę naudotis prieinama, patikima, darnia ir modernia energija.

Kaip mums sekasi siekti šių tikslų? Kokių veiksmų ėmėsi verslas, kaip įsitraukė mokslas? Kokį vaidmenį šiame procese atlieka energijos vartotojai ir kokią įtaką jiems padarys energetikos virsmas?

Data: Kovo 10 d., 14:00 – 14:45 val.

Pašnekovai: 

Diskusijos vaizdo įrašą rasite ČIA.

Rubrikos aprašymas: Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) Ekspertų taryba kartu su 15 min pristato tęstinį projektą, kurio tikslas – Pasaulinių darnaus vystymosi tikslų (DV17) aktualizavimas ir sklaida. Su šių sričių ekspertais, mokslininkais ir profesionalais vykdomas diskusijų ciklas apie tvarumo svarbą. Esame tikri, kad žinios bei rekomendacijos bus naudingos tiek verslo atstovams, tiek visuomenei.