Įvyko 7-oji tarptautinė darnaus verslo konferencija „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit 2020“

Lapkričio 17 dieną jau septintą kartą, o šiemet – nuotoliniu būdu, įvyko kasmet didžiulio dėmesio Lietuvoje sulaukianti tarptautinė darnaus verslo konferencija „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit 2020“. Šių metų tema – „COVID-19 įtaka pasauliui: dėmesys tvarumui“.

Kaip pažymėjo pranešėjai, atėjo laikas įgalinti lyderystę, mąstyti į priekį ir būti pasirengusiems, nes tvarumo darbotvarkė yra mūsų laikų būtinybė.

Renginio dalyvius sveikino už aplinkosaugą, žvejybą ir vandenynus atsakingas eurokomisaras Virginijus Sinkevičius.

„Neste“ viceprezidentė, atsakinga už tvarumą, Salla Ahonen sako, kad pasaulinė pandemija tik dar labiau sustiprino bendrovės planus įdiegti tvarius sprendimus transporto ir plastiko pramonėje, todėl „Neste“ jau dabar uždirba 80% pelno iš atsinaujinančių šaltinių verslo.

Kelias į kokybiškus sprendimus ir pasirinkimas atsakingai elgtis, kaip Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos pavyzdys atves tvaresnį rytojų. Klaipėdos LEZ vadovas Eimantas Kiudulas, dalinosi pasiekimais ir jau dabar kalba pasiekimais, kuriais pasirengęs dalintis su kitais.

Taigi nelaukime kitos krizės ir pagalvokime, ką galime padaryti žmonėms, visuomenei ir verslui, o tvarumą pasirinkime kaip kelią, kurį žmonija žengia kartu!

Jei praleidote konferenciją, vaizdo įrašą rasite čia: https://bit.ly/3lPXjzJ

Konferencijos programą rasite čia

Publikacijos apie įvykusį renginį 15min portale:

Akimirkos iš įvykusio renginio: