Kas laukia tvarumo vadovų ir specialistų 2023-iaisiais?

Kviečiame įmonių tvarumo vadovus ir specialistus į diskusiją

Pastaruoju metu tvarumo tema yra viena pagrindinių tiek organizacijų darbotvarkėse, tiek viešojoje komunikacijoje. Vartotojų lūkesčiai taip pat auga, o įmonių iniciatyvos neretai nagrinėjamos per padidinamąją stiklą. Lygiagrečiai daugėja privalomų raportavimų ir tam tikra „tvarumo konkurencinė aplinka“ – nenuostabu, kad dėl šių priežasčių vis daugiau įmonių įdarbina dedikuotus tvarumo vadovus bendrovės viduje. Kaip atrodo jų dienotvarkė bei metiniai planai? Kokie iššūkiai kyla? Kaip įtraukti kolegas bei įtikinti vadovus ir valdybas skirti dėmesio ir resursų tvarumui? Kaip tinkamai komunikuoti tvarumo veiksmus? Galiausiai – kokių žinių ir patirties reikia norint tapti tvarumo vadovu įmonėje?

Apie  visa tai Mo muziejuje  diskusijoje 2023 m. sausio 19 d. 17:00 – 18:30 val.

Pašnekovai:

Indrė Bimbirytė-Yun –  patyrusi tvarumo projektų vadovė vadovaujanti “Telia Lietuva” tvarumo strategijos kūrimui ir įgyvendinimui. Ji taip pat aktyviai dalinasi savo tvarumo žiniomis kaip lektorė ir dalyvauja LAVA (Lietuvos darnaus verslo asociacija) veikloje bei kituose tvarumo forumuose. Indrė yra įgijusi tarptautinės teisės magistro laipsnį (Vilniaus universitete) ir viešosios politikos ir vadybos magistro laipsnį Korėjos Respublikos plėtros institute Seule. Dirbant su tvarumu technologijų industrijoje Indrę žavi neribotos galimybės, kurias atveria inovacijos bei jų pritaikymo galimybės transformuojant taršius sektorius ir keičiant požiūrį į tvarumą verslo aplinkoje.

Paulius Stonis – valstybės valdomos energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės EPSO-G darnaus vystymosi vadovas. Kartu su EPSO-G įmonių žmonėmis jis kuria ir įgyvendina įmonių grupės poveikio mažinimo planus, lyčių lygybės ir nediskriminavimo programas, darnaus tiekimo grandinės valdymo standartus, taip pat koordinuoja darnumo ataskaitų rengimą grupės mastu. Veiklą darnaus vystymosi srityje jis pradėjo 2013 metais, yra kuravęs didelių energetikos bei mažmeninės prekybos bendrovių darnios veiklos funkcijas, dalyvavo platinant pirmąsias Lietuvoje žaliąsias bei su darnumu susietas obligacijas.

Karolina Semionovaitė – „Swedbank“ Tvarumo vadovė Lietuvoje. Karolina dirba su strategine banko tvarumo darbotvarke, kuri apima visą ESG spektrą ir padeda bankui siekti  tvarumo lyderystės tiek tiesioginio poveikio srityse, tiek ir netiesiogiai – skatinant banko klientų tvarumo transformaciją.

Liudvikas Aleliūnas – Rimi Lietuva  korporatyvinės atsakomybės vyresnysis ekspertas,  tvarumo entuziastas ir darbe  vadovaujasi šiomis vertybėmis: paprastumas, efektyvumas ir komunikabilumas. Visa tai padeda pasiekti rezultatus, padėti įmonei ir komandoms, bei viską atlikti puikioje atmosferoje. Liudvikas sako, kad „vienas kolega įvardijo mus (tvarumo žmones), kaip vizionierius: ateiname su idėjomis, kurios stumia iš komforto zonos ir verčia pergalvoti ateities planus, – ir tikrai negaliu tokiam pasakymui prieštarauti”.

Diskusiją moderuos Donatas Kuras – tvarumo ir socialinės atsakomybės bei komunikacijos ekspertas, „Kuras ir partneriai“ vadovas, Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos pirmininkas.

Renginys atviras.

Registracija