LAVA Kalėdų idėjos: daugiau dėmesio gamtai

Kalėdinės dovanos yra puikus būdas parodyti savo dėkingumą darbuotojams ir klientams. Tai taip pat yra efektyvi rinkodaros priemonė ieškant naujų klientų. Tačiau tiek darbuotojai, tiek klientai nori, kad įmonės būtų socialiai atsakingos ir rūpintūsi ne tik vykdoma veikla, bet ir Kalėdinėmis dovanomis.

2020 metai buvo išties nebuvo lengvi. Bet Lietuvos atsakingo verslo asociacija (toliau LAVA) bendruomenės nariai ieškojo būdų, kaip pasveikint savo darbuotojus ir klientus, tvariai ir kiek įmanoma daugiau įdedant širdies.

Dar daugiau dėmesio gamtai

LAVA narė „Antalis’’ , sukūrė kalendorių su per paskutinį šimtmetį dėl žmogaus veiklos išnykusiais gyvūnais, įkūnytais į tos šalies žymaus dailininko autoportretu arba darbu. Kiekvienam gyvūnui dedikuotas lapelis su jo išnykimo istorija. Dizainas Laurynas Kamarauskas. O 2021 m. parengtas kalendorius su Japonų dievais ir yokais su baltiškais simboliais ir haiku.

Sau gamtai ir miestui

Vesta – konsultantų ir inžinierių komanda – šios įmonės užduotis parodyti klientams, kokia linkme ir kokiais veiksmais gali būti vystomas tvarumas, turintis visapusišką naudą. Komandinės iniciatyvos idėja – pagerinti jau susiformavusias, bet problematiškas ar apleistas miesto vietas. Taip skatinantinant ne tik naujų, patrauklių erdvių kūrimą, bet ir panaudojimą to, kas jau yra sukurta. Būtent turimų resursų naudojimas, pagerinant ar prikeliant” antram gyvenimui yra vienas iš svarbiausių tvarumo principų. Šio Kalėdinio sveikinimo tikslas – įkvėpti klientus galbūt dar neatrastai tvarumo formai ir pakviesti prisidėti prie miesto aplinkos tvarkymo. Pradėdami nuo savęs 2021 metų pavasarį sodinsime medžius vienoje iš Vilniaus vietų. Siekiame bendradarbiauti su Vilniaus savivaldybe ir neapsiriboti medžių sodinimu. Vietą renkamės tikslingai, norėdami sutvarkyti ir ten jau susiformavusią aplinką – išgenėti esamus medžius, įkelti inkilus paukščiams ir t.t. Tai tik keletas iš būdų, kaip paprastai, bet labai reikšmingai kiekvienas verslas gali prisidėti prie miestų, kuriuose gyvename, gerovės.