LAVA Kalėdų idėjos: mažiau yra daugiau

Parama ir socialinės akcijos dar aktualesnės, nei anksčiau

Socialinė atsakomybė yra svarbi ne tik švenčių metu, bet ir visus metus. Tokių tikslų laikosi atsakingo verslo bendruomenė.

Paramą skyrė BIOK kompanija  savo gamybos produktus (higieniniais rankų geliais). Juos skirdami vietos bendruomenėms, savivaldybėms, bei švietimo įstaigoms daugelyje Lietuvos miestų. Tai svarbi priemonė, apsaugant žmones nuo pandemijos plitimo. BIOK laboratorijoje dirba žmonės, kilę iš skirtingų vietovių, todėl mums rūpi visa Lietuva ir jos gyventojai nuo didžiųjų miestų iki mažiausių kaimelių.

 

Prasminga dovana – pagal 2019 metus, Caritas rūpinasi 8657 asmenimis iš visos Lietuvos. Šiai organizacijai Orklos komanda iškepė 3000 Kalėdinių skanėstų, kurie pasieks pažeidžiamiausius.

Apie prasmingas dovanas galite skaityti: https://asociacijalava.lt/news/prasmingos-dovanos-su-aukok-lt/

Prabangiai gali būti ir virtualiai

Keičiantis aplinkybėms, trumpam laikui įmonės turėjo atsisakyti tradicija tapusių Šv. Kalėdų koncertų ir renginių, į kuriuos atvyksta verslo partneriai ir klientai. Dėl šios priežasties, TRINITI JUREX išsiuntė kvietimus virtualiai, bet ne mažiau prabangiai sudalyvayti GALA koncerte su „METROPOLITAN OPERA“ solistais

Mažiau yra daugiau

Šiais metais Ignitis komanda didžiausią dėmesį skyrė mažoms, tvarioms dovanoms, pvz: vietinių gamintojų iškepti saldėsiai ir žaisliukai eglutei su sėklomis. Šiuos žaisliukus po švenčių pasodinus išdygs prieskoniai.

Darbuotojų vaikams virtualus Kalėdų senelis ir kino filmas, o darbuotojams dovanėlės į namus.

Gera dovana – mano knyga

Kad tai netaptų tik daiktu, Triniti Jurex savo kolektyvo rate vienas kitas dovanojo savo asmeninių bibliotekų knygas. Tai ilgai išliekantis ir tvarus prisiminimas