Lietuvos atsakingo verslo asociacija LAVA bendradarbiaus su co:agency

Lietuvos atsakingo verslo asociacijai (LAVA), jungiančiai įmones ir organizacijas, kurios siekia vadovautis atsakingos ir tvarios veiklos principais, komunikaciją padės įgyvendinti agentūra „co:agency“. Ši partnerystė LAVA leis stiprinti su verslo socialine atsakomybe ir tvarumu susijusių temų sklaidą Lietuvoje, aktyviau įsitraukti į su tuo susijusias viešas diskusijas.

„Tvarumo srityje pastaraisiais metais Lietuvoje stebime tam tikrą lūžį, kai šios temos iš siauro nišinio intereso pagaliau tapo plačiai aptariamos viešojoje erdvėje, sparčiai auga verslo susidomėjimas socialinės atsakomybės, tvarumo, aplinkosaugos klausimais. Esame vienintelė asociacija Lietuvoje, kuri siekia burti ir stiprinti atsakingo ir tvaraus verslo ekosistemą. Šiame kontekste, kaip pažangų, socialiai atsakingą verslą vienijanti asocijuota struktūra, norime stiprinti šių temų svarbą, dalintis įžvalgomis, gerosiomis savo narių bei ekspertų praktikomis, kur kas aktyviau įsitraukti į viešas diskusijas. Neabejojame, kad partnerystė su „co:agency“ padės šiuos siekius įgyvendinti“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Tomas Jankus, LAVA direktorius.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/lietuvos-atsakingo-verslo-asociacija-lava-bendradarbiaus-su-coagency.d?id=88534201&fbclid=IwAR2uS3JdIgphnvelcXdbxzomwMmGHhyI3q4-1sau574JHnFlXNDRUx_wrhQ