„Manilla“ – naujasis Lietuvos atsakingo verslo asociacijos narys

 

UAB DERMOFAKTORIUS yra vertybėmis paremta įmonė. Visi be išimties sprendimai, yra priimami atsakingai, siekiant pasirūpinti aplinka, kurioje veikiama, dirbama, gyvenama ir kurią paveldės ateinančios kartos. Įmonė atsakingai renkasi partnerystes, resursus, produktų ingredientus, pakuotes ir svarbiausius įmonės tikslus: jiems nuoširdžiai rūpi mūsų šalis, verslo ir veiklos skaidrumas, darbuotojų bei klientų gerovė ir sveikata, aplinką tausojantys sprendimai, galimybė teigiamai veikti savo aplinką plačiąja prasme, gėlas vanduo, miškai ir oras. Siekia būti pavyzdžiu ir įrodymu, kad išskirtinai tvariai veikiantis verslas, nepaisant didesnių veiklos kaštų trumpuoju laikotarpiu, sukuria neįkainojamą vertę ilgoje perspektyvoje.

Įmonė kuria ir gamina kosmetiką iš inovatyviausių natūralių augalinių, biotechnologijų pagrindu formuluojamų komponentų, tokiu būdu užtikrindama ne tik gaminių natūralumą, bet ir didžiausią įmanomą veiksmingumą bei naudą odai ir draugiškumą aplinkai. Šiuo metu įmonė yra tarp 3 didžiausių natūralios kosmetikos gamintojų Lietuvoje, 2019 ir 2020 metais pelniusi TOP įmonės apdovanojimus.

Nuo įmonės įkūrimo pradžios 2016 metais, tvarumas yra viena iš esminių UAB DERMOFAKTORIUS vertybių. Socialiai atsakingas verslas teigiamai veikia aplinką ir gamtą, o šie veiklos principai motyvuoja ne tik įmonės darbuotojus, bet ir pirkėjus.

Išteklių tausojimo priemonės: