Naujasis LAVA narys – „LTD group“

UAB „LTD group“ – oficialus EQUA, EQUACARE prekės ženklų distributorius Lietuvoje. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, verslo dovanos. Įmonė orientuojasi į tvarius, aplinkai draugiškus produktus, bei skiria didelį dėmesį inovacijoms bei aplinkos išsaugojimui. Pagrindinis produktas – EQUA gertuvės, kurios skatina visuomenę atsisakyti vienkartinio naudojimo vandens buteliukų, bei naujiena rinkoje – natūrali namų ir kūno priežiūros linija EQUACARE, kuri ragina atsisakyti perteklinio vartojimo plastikinių pakuočių. Įmonė ne tik pardavinėja aplinkai draugiškus produktus, bet ir tvarumo principais vadovaujasi įpakavimo ir logistikos procesuose, investuoja į socialines ir kultūrines idėjas, susijusias su tvarumu: „Pasipildyk gertuvę“, „Už švarią Lietuvą!“

Įmonės misija – siekti tapti nišinių produktų prekybos lydere, kuri savo asortimente siūlo inovatyvius, žmogaus sveikatai ir aplinkai draugiškus produktus, o už gautą pelną investuoti į kultūrines, socialines ir mokslines idėjas, kurios yra orientuotos į tvarumą ir inovacijų kūrimą.

„LTD group“ puoselėjamos vertybės:

Inovatyvumas. Atsižvelgiant į klientų poreikius, stengiamasi pasiūlyti netradicinius pirmą kartą rinkoje siūlomus produktus, kurie būtų orientuoti į sveikatingumą bei sveikos gyvensenos įpročių formavimą.
Tvarumas. Visi siūlomi produktai yra draugiški aplinkai. Įmonė ne tik siūlo aplinkai draugiškus sprendimus, bet ir tvarumo principais vadovaujasi visoje veikloje. Pakavimo medžiagos, logistika, ir kiti procesai yra sudėlioti taip, kad kuo mažiau būtų daroma žala gamtai.
Palaikymas. Siekdami rinkai pristatyti inovatyvius sprendimus pirmieji, įmonė gautą pelną investuoja į jaunus verslus, remia kultūrines veiklas susijusias su tvarumo idėjomis.
Įkvėpimas. Stengiamasi, kad klientai liktų patenkinti ne tik pirkimo proceso metu, bet ir vėliau. Kad pasitenkinimas, gera nuotaika, stilius ir tvarios idėjos užkrėstų aplinkinius ir klientų ratas vis augtų.
Stilius. Didžiausias dėmesys skiriamas estetikai ir kokybei. Įmonės tikslas, kad klientai su EQUA produktais atrodytų stilingai, bei dovanodami kitiems, reprezentuotų gerą stiliaus pojūtį.