Naujoji LAVA vadovė – Audronė Alijošiutė-Paulauskienė
Sveikiname naująją LAVA vadovę Audronę Alijošiutę-Paulauskienę!
Audronė Alijošiutė-Paulauskienė – darnaus vystymosi politikos ir tvaraus verslo ekspertė, viešojo administravimo magistrė, stažavosi Suomijos (Abo Academy, Tampere University of Technology), Švedijos (Calmar University), JAV (Hamline University) universitetuose.
Audronė yra viena iš LAVA steigėjų ir pirmoji asociacijos vadovė (2013–2018), dėsto verslo atsakomybės kursą Vilniaus universitete (partnerystės docentė), antrą kadenciją yra nepriklausoma Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro ekspertė (EBPO Gaires daugiašalėms įmonėms) prie LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos.
Praktinę tvarumo principų diegimo bendruomenėse, savivaldybėse, įmonėse bei organizacijose patirtį Audronė įgijo dirbdama Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centre bei Baltijos aplinkos forume.
„Tvarių įmonių bendruomenė šiandien reikalinga kaip niekad: kintančioje geopolitinėje situacijoje tvaresnių sprendimų poreikis tik auga. Operatyviai vertindamos ir poveikius, ir interesus, tvarios verslo bendruomenės pirmosios paskatina reikšmingus pokyčius valstybėse.“