Nordic-Baltic Sustainable Business Summit 2021

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas yra kasmetinis renginys, skirtas verslo organizacijų atsakomybės ir tvarumo klausimams. Jame aptariami iššūkiai, su kuriais susiduria organizacijos, siekdamos savo verslą orientuoti į įmonių atsakomybę, ir kaip vyriausybė bei kitos suinteresuotosios šalys gali padėti įmonėms vykdyti tvaresnę veiklą.

Aštuntasis Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit 2021” vyks anglų kalba nuotoliniu būdu lapkričio 24 d. 10.00-12.00 val. Šiame renginyje pirmaujančios Šiaurės ir Baltijos regiono įmonės, akademikai ir nevyriausybinės organizacijos atsakys į klausimus, susijusius su talentų pritraukimu, įdarbinimu ir išlaikymu:

Kviečiame dalyvauti Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikime „Nordic-Baltic Sustainable Business Summit 2021” ir išlikti konkurencingu rinkos dalyviu atrandant kūrybiškus sprendimus, kaip pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus.

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimą 2021 organizuoja Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) kartu su Norvegijos, Danijos, Švedijos ir Suomijos prekybos rūmais, Šiaurės Ministrų Tarybos biuru Lietuvoje ir Norvegijos ambasada.

REGISTRACIJA

Renginio programą rasite ČIA.