NVO ir verslas: remti ar investuoti?

Nevyriausybinis sektorius sparčiai auga ir kryptingomis pastangomis stiprina savo lėšų pritraukimo kompetencijas. Lėšų pritraukimas socialiniams projektams iš verslo sektoriaus – ne tik viena iš strateginių NVO paramos telkimo krypčių, tačiau ir didelį potencialą turinti NVO ir verslo partnerystės galimybė.

Aiškus suvokimas, kokių tikslų siekia verslas, suteikdamas paramą socialinei iniciatyvai, NVO leis kokybiškiau formuluoti vertės pasiūlymą. Tuo pat metu verslo sektoriui padės aiškiau identifikuoti, kokių tikslų jis siekia bendradarbiaudamas su NVO.

Remti ar investuoti – kuri sąvoka taikliau apibūdina tvarų, tęstinį ir, svarbiausią, ilgalaikį socialinį poveikį kuriantį NVO ir verslo santykį? Atsakymo į šį klausimą ieškosime 2021 m. sausio 21 d. Aukok.lt ir Lietuvos atsakingo verslo asociacijos organizuojamame renginyje.

Virtualiame renginyje savo partnerystės su NVO patirtį pristatys LAVA narių atstovai:

Bendroje diskusijoje, prie kurios prisijungs VšĮ Orūs namai įkūrėja Marija Bunkaitė, aptarsime, kokie veiksniai lemia sėkmingą NVO ir verslo bendradarbiavimą, ko reikia (ir ko – tikrai nereikia), kad verslas prisijungtų prie socialinės iniciatyvos rėmėjų rato. Diskusiją moderuos Aukok.lt vadovė Giedrė Šopaitė-Šilinskienė.

Kviečiame dalyvauti NVO atstovus, verslo įmonių, plėtojančių (ar svarstančių tai pradėti) bendradarbiavimą su NVO, darbuotojus, kitus tema besidominčius specialistus.

Laikas: 2021 m. sausio 21 d. 10:00-12:10
Vieta: tiesioginė Facebook renginio transliacija Fundraising.lt Facebook paskyroje.
Pasižymėk Facebook renginio puslapyje ir gauk priminimą!

Renginio video įrašą galite peržiūrėti čia.