Prasideda socialinė kampanija „Įgalink“ 

VšĮ „Skirtingos Spalvos“ pristato socialinę kampaniją „Įgalink“, kurios tikslas – padėti įvairias negalias turintiems žmonėms tapti darbo rinkos dalimi.  

Remiantis statistika, Lietuvoje yra per 147 tūkst. darbingo amžiaus asmenų, gyvenančių su negalia, tačiau 100 tūkst. iš jų savo turimų gebėjimų darbo rinkoje taip ir nepanaudoja. Matydami šią socialinės atskirties problemą, kuriame kampaniją, kuri padėtų darbdaviams nebijoti bei pasiruošti įdarbinti negalią turintį žmogų. Ir svarbiausiai, suprasti, kad žmogaus gebėjimai nepriklauso nuo jo turimos negalios. 

Kampanijos „Įgalink“ pamatine verte taps specialistų vedami fiziniai mokymai Lietuvos įmonėms: jų vadovams bei įvairių padalinių darbuotojams. Mokymų metu skirtingų sferų darbdaviams bus suteikta aktuali teorinė bei praktinė informacija apie negalią turinčio žmogaus įtrauktį į darbo rinką. Šie mokymai ne tik stiprins įmonės socialinę atsakomybę, esamų darbuotojų empatiją, bet ir įmonę ves #RyškausPokyčioLink 

 

Jei galvojate, bet nerandate drąsos įdarbinti negalią turintį žmogų į savo darbovietę, ar trūksta teorinių, praktinių žinių – šie mokymai skirti būtent Jums.   

Mokymai socialinės kampanijos metu bus vedami šiomis temomis: 

 

Mokymai vyks Vilniaus mieste (trukmė iki 2 val.)  

Įmonių darbuotojai galės sudalyvauti viso 4 mokymų cikle, kurių bendra trukmė sudarys 8 val. Visiems dalyvavusiems mokymuose bus įteikiami pažymimieji sertifikatai bei kampanijos „Įgalink“ ženklelis.  

Socialinę kampaniją planuojame vainikuoti uždaromuoju padėkos renginiu. 

Kviečiame Jus tapti šios kampanijos dalimi ir skirti savo įmonės darbuotojų laiką pokyčiui, kuris galės įgalinti žmones veikti, suteiks galimybes patirti nepriklausomą gyvenimą bei siekti norimos karjeros kelio.  

 

„Nepamirškime, kad kiekvienas žmogus po savęs palieka patirtis. Neišsigąskime negalios, patikėkime savo drąsa ir padėkime kitiems patikėti savo galiomis.“ 

VšĮ „Skirtingos Spalvos“ įkūrėjas Dalius Stankevičius 

 

Daugiau informacijos galite rasti čia: https://skirtingosspalvos.lt/igalink/

 

#RyškausPokyčioLink