Prie LAVA prisijungė „Rimgauda“

UAB „Rimgauda” yra inžinerinės infrastruktūros statybos lyderė, įgyvendinanti reikšmingus dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šildymo sistemų projektus viešajame ir verslo sektoriuose, taip pat įrengianti namo inžinerines sistemas privatiems klientams. Bendrovė siūlo visas paslaugas nuo projektavimo, diegimo iki veikiančios sistemos priežiūros. Technologinių inovacijų taikymas, ilgametė patirtis, atsakingas požiūris į klientus, partnerius, darbuotojus ir aplinką pelno pasitikėjimą bei pripažinimą.

Šiuolaikinis šilumos energijos gamybos sektorius nestovi vietoje ir  tobulėja nuolat. Vis didesnis dėmesys yra  skiriamas ne tik efektyvumo gerinimui, bet ir ekologijai bei gamtos taršos mažinimui. Dėl šių priežasčių vis dažniau yra atrandami atsinaujinantys energijos šaltiniai gaunami iš gamtos: saulės energijos, oro, vandens ir žemės.

Geoterminės energijos pagrindinis privalumas yra tas, kad šiluma yra išgaunama tiesiai iš gamtos, dėl to gavyba gali vykti ištisą parą visus metus neatsižvelgiant į besikeičiančias klimatines sąlygas. Žiema šilumos siurblio pagalba yra išgaunama šiluma, o vasara vykdant tą patį technologinį procesą tik atvirkščiai vėsa.

Saulės energija dar vienas atsinaujinantis energijos šaltinis, kurio sukuriamas karštis kolektoriuose sudaro garus varančius turbinas generuojančias energiją. Ši sistema yra ypač efektyvi dėl to, kad gaudo ne tik saulės šviesą, bet ir infraraudonuosius spindulius, kas leidžia sistemai dirbti net ir tada kai būna apsiniaukę.

„Rimgauda“ siūlo ir skatina diegti šiuolaikines, inovatyvias ir mažiau taršias šilumos energijos gamybos priemones.