Prie LAVA prisijungė „Vilniaus vandenys”

Didžiausia vandentvarkos įmonė Lietuvoje „Vilniaus vandenys“ tapo Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) nare. Įmonė asociacijoje sieks prisidėti prie atsakingo verslo tradicijos populiarinimo šalyje, semsis gerųjų pavyzdžių iš kitų įmonių ir dalinsis savaisiais.

 

„Vilniaus vandenų“ prisijungimas prie LAVA yra labai vertinamas įsipareigojimas prieš visuomenę ir aplinką, diegiant ir vadovaujantis tvarumo ir socialinės atsakomybės praktikomis savo veikloje. Tikiu, kad didžiausios Lietuvoje vandentvarkos bendrovės prisijungimas ir įsitraukimas į asociacijos veiklas ne tik dar labiau atkreips dėmesį į tvarius sprendimus, kuriais siekiama užtikrinti aukščiausios vandens kokybės prieinamumą ir darnų valdymą, bet taip pat per savo gerosios patirties dalinimąsi prisidės prie visuomenei ir verslui keliamų tvarumo tikslų aktualizavimo bei įgyvendinimo“, – sako Tomas Jankus, LAVA direktorius.

 

„Vilniaus vandenys” yra didžiausia Lietuvoje vandentvarkos bendrovė, tiekianti geriamąjį vandenį ir tvarkanti nuotekas 267 tūkst. klientų. Bendrovė vykdo veiklą Vilniaus miesto bei Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse. Tiekdami vandenį ar valydami nuotekas siekiame darniai veikti su mus supančia aplinka, todėl diegiame taršą mažinančias ir gamtos išteklius tausojančias technologijas, nuosekliai didiname atsinaujinančių resursų naudojimą veikloje, rūpinamės savo klientais – siekiame jiems suteikti kokybiškas paslaugas, operatyviai reaguoti į pateikiamas pastabas ir lūkesčius, kuriame vertybėmis grįstą organizaciją, palaikome skaidraus, etiško ir atsakingo verslo iniciatyvas.