Rūpestis darbuotojais per karantiną: nuo psichologų konsultacijų iki nuotolinių būrelių vaikams

Kai visi kalba apie tai, kokioje nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė pasaulis, kad verslui ateis sunkmetis, kad visi taupys darbuotojų sąskaita – Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) nariai – savo veiksmais paneigia šiuos nuogąstavimus.

Konkretūs LAVA narių BIOK, Orkla Care, Ignitis grupė, Rimi Lietuva, Interlux iniciatyvų pavyzdžiai bei darbuotojų komentarai.
LAVA valdybos narė bei „Orkla Care“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Baltijos šalims Ornela Ramašauskaitė tvirtina, kad šiuo laikotarpiu sustiprės visuomenės bendruomeniškumas ir pilietiškumas, o vadovams teks pasitikrinti savo lyderystės sugebėjimus.

„Vadovams tenka misija išmintingai suvaldyti darbuotojų nuotaikas – bendras emocinis fonas turės domino efektą visoms gyvenimo sritims. Kai kuriems vadovams tai bus sunku, o tai geras laikas pagalvoti, ar jie savo vietoje. Analogiškai ir visiems mums tai gera proga pergalvoti, ar esame ten, kur norime, ir kaip, kokioje visuomenėje norime nugyventi savo gyvenimą. Viliuosi, kad pasidarytos įžvalgos nebus pamirštos nei per rinkimus, nei kai „balsuojama pinigine“ perkant atsakingų įmonių produkciją“, – tvirtina O. Ramašauskaitė

Plačiau skaitykite ČIA.