SEMINARAS: DARBUOTOJŲ ĮSITRAUKIMO DIDINIMAS PASITELKIANT SAVANORYSTĘ IR TVARI SAVANORYSTĖ

Seminaras skirtas įmonėms, kurios abejoja ar savanorystės programa reikalinga tvarumo strategijos kūrime ir kokią naudą ji gali atnešti darbdaviui. Taip pat įmonės, kurios turi savanorystės programas bet susiduria su sunkumais įtraukiant savo darbuotojus į jas.

 

Seminaro laikas ir data:

Balandžio 6 d., 16:00-17:30 val.

 

Atsakysime į šiuos klausimus:

  1. Kaip savanorystė gali padidinti darbuotojų įsitraukimą?
  2. Kaip darbdaviui save pozicionuoti norint įtraukti darbuotojus?
  3. Koks yra sėkmingos savanorystės procesas ? Ir ką jis atneša verslui?

 

Pranešėjos:

Kristina Balčiauskaitė – rinkos tyrimų vadovė „Euromonitor International Lietuva“, savanorystės ambasadorė, socialinės atsakomybės konsultantė „SAVAplatforma“.

Justina Darulytė – darbdavio įvaizdžio konsultantė ir strategė, darbdavio verčių kūrimo profesionalė, „SAVAplatforma“ savanorė.

 

Kaina:

Seminaro bilieto kaina – 35 EUR

Seminaro bilieto kaina LAVA nariams – 15 EUR

 

Šis seminaras yra Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA organizuojamo seminarų ciklo „TVARI ORGANIZACIJA“ dalis. Atliekant Lietuvos rinkos tyrimą ir konsultuojantis su ekspertais, LAVA sudarė 14 seminarų ciklą, kuris yra orientuotas į aktualiausius verslo organizacijoms kylančius klausimus, susijusius su pirmaisiais ir ne tik tvarumo įgyvendinimo žingsniais, nustatant tvarumo strategines gaires, įvertinant įtaką suinteresuotosioms šalims, apskaičiuojant poveikį aplinkai, CO2 pėdsaką, pasitelkiant žaliąsias inovacijas ir įtraukiant darbuotojus bei visą tai ir dar daugiau užfiksuojant organizacijos tvarumo ataskaitoje.

Daugiau informacijos apie seminarų ciklą rasite ČIA

 

ĮSIGYTI BILIETĄ