SEMINARAS: DIDELI ŽINGSNIAI – MAŽI PĖDSAKAI. KAIP ŽENGIANT DIDELIUS KŪRYBINIUS ŽINGSNIUS PALIKTI MAŽUS PĖDSAKUS?

Pastarųjų metų aštrėjantys klimato pokyčiai, paaugęs vartotojų sąmoningumas šiuo klausimu bei padidėjęs reiklumas prekių ženklų tvarumo atžvilgiu, griežtai įvardinta 2021 liepos 29 diena, aktyvus verslo etikos kvestionavimas, nesibaigiantys covid–19 iššūkiai, visa tai sukuria terpę naujos kūrėjų kartos formavimuisi. Kūrėjų, kurie šiuos etinius klausimus atpažįsta kaip privalomus ir permąsto kūrybinius procesus. Aptarsime dizaino tvarumo bei efektyvumo klausimus ir pavyzdžių pagalba įsitikinsime, kad su mažiau galima padaryti daugiau.

 

Seminaro laikas ir data:

Kovo 16 d. 16:00 val.

 

Atsakysime į šiuos klausimus:

  1. Kaip žengiant didelius žingsnius palikti mažus pėdsakus?
  2. Kaip padaryti daug bet prisidirbti mažai?

 

Pranešėjas:

Paulius Budrikis – dizaino vadovas, bendraautorius ir partneris strateginio dizaino agentūroje CRITICAL. Du dešimtmečius aktyviai dalyvaujantis dizaino lauke ir taip suburęs puikių talentų komandą su kuria pavyko pelnyti pasaulinius bei lokalius apdovanojimus ženklodaros, pakuočių ir leidinių dizaino srityse. LDA ir ADCE narys bei didelis dviračių bendruomenės entuziastas.

 

Kaina:

Seminaro bilieto kaina – 35 EUR

Seminaro bilieto kaina LAVA nariams – 15 EUR

 

Šis seminaras yra Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA organizuojamo seminarų ciklo „TVARI ORGANIZACIJA“ dalis. Atliekant Lietuvos rinkos tyrimą ir konsultuojantis su ekspertais, LAVA sudarė 14 seminarų ciklą, kuris yra orientuotas į aktualiausius verslo organizacijoms kylančius klausimus, susijusius su pirmaisiais ir ne tik tvarumo įgyvendinimo žingsniais, nustatant tvarumo strategines gaires, įvertinant įtaką suinteresuotosioms šalims, apskaičiuojant poveikį aplinkai, CO2 pėdsaką, pasitelkiant žaliąsias inovacijas ir įtraukiant darbuotojus bei visą tai ir dar daugiau užfiksuojant organizacijos tvarumo ataskaitoje.

Daugiau informacijos apie seminarų ciklą rasite ČIA

 

ĮSIGYTI BILIETĄ