SEMINARAS: ESMINIAI ETAPAI RENGIANT ORGANIZACIJOS TVARUMO STRATEGIJĄ

Tvarumo kryptį renkasi vis daugiau organizacijų, tačiau naujame kelyje pasitaiko ir kliūčių – vien rūšiuoti šiukšles, rengti socialinės atsakomybės iniciatyvas ar atskleisti verslo veiklos užkaborius nepakanka, kad įmonė galėtų save vadinti tvaria. Kuriant tvarumo strategiją taip pat neišvengiama klaidų – kaip sukurti efektyvią tvarumo strategiją ir, svarbiausia, judėti tvaresnio verslo link? Seminaro metu papasakosime, kaip kurti organizacijos tvarumo strategiją, kad ji tikrai veiktų.

 

Seminaro laikas ir data:

Vasario 2 d. 16:00 val.

 

Atsakysime į šiuos klausimus:

  1. Kaip sukurti efektyvią tvarumo strategiją?
  2. Kokius namų darbus teks atlikti siekiant sukurti tvarios organizacijos verslo strategiją?
  3. Kas turi dalyvauti kuriant tvarumo strategiją?

 

Pranešėjas:

Evaldas Savickis – UAB „Vesta Consulting“ įkūrėjas, direktorius ir valdybos narys. BREEAM Accredited Professional (AP), tvarios plėtros konsultantas. Taip pat Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos (LŽPT) prezidentas ir valdybos pirmininkas, turintis daugiau nei 10 metų patirties padedant atrasti, suprasti ir įgyvendinti tvarumo principus organizacijose.

 

Kaina:

Seminaro bilieto kaina – 35 EUR

Seminaro bilieto kaina LAVA nariams – 15 EUR

 

Šis seminaras yra Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA organizuojamo seminarų ciklo „TVARI ORGANIZACIJA“ dalis. Atliekant Lietuvos rinkos tyrimą ir konsultuojantis su ekspertais, LAVA sudarė 14 seminarų ciklą, kuris yra orientuotas į aktualiausius verslo organizacijoms kylančius klausimus, susijusius su pirmaisiais ir ne tik tvarumo įgyvendinimo žingsniais, nustatant tvarumo strategines gaires, įvertinant įtaką suinteresuotosioms šalims, apskaičiuojant poveikį aplinkai, CO2 pėdsaką, pasitelkiant žaliąsias inovacijas ir įtraukiant darbuotojus bei visą tai ir dar daugiau užfiksuojant organizacijos tvarumo ataskaitoje.

Daugiau informacijos apie seminarų ciklą rasite ČIA

 

ĮSIGYTI BILIETĄ