SEMINARAS: TVARUMO HIGIENA: SKAIDRUMAS IR KORUPCIJOS PREVENCIJA

Efektyvus interesų konfliktų ir korupcijos rizikų valdymas yra šiandienos neišvengiamybė. Verslo kapitalą sudaro ne tik turtas, bet ir reputacijos bei vidaus kultūros kapitalai, be ko verslo plėtra (ar rinkos dalies išlaikymas) būtų sudėtingai įmanomi. Tinkamas interesų konfliktų ir korupcijos prevencijos organizavimas bei įgyvendinimas praktikoje padeda ne tik išvengti turto nutekėjimo, bet ir išsaugoti tinkamą reputaciją bei vidinę kultūrą. Tarptautinės organizacijos yra parengusios gaires interesų konfliktų bei korupcijos prevencijos srityse, kurios seminaro metu ir bus apžvelgtos.

 

Seminaro laikas ir data:

Vasario 15 d. 16:00 val.

 

Atsakysime į šiuos klausimus:

  1. Kas yra interesų konfliktų ir korupcijos prevencija bei kokia yra pasaulinė praktika šiuo klausimu?
  2. Iš kokių etapų susideda interesų konfliktų ir korupcijos prevencija bei kaip ją efektyviai įgyvendinti?

 

Pranešėjas:

Jaroslav Simarev – TRINITI JUREX vyresnysis teisininkas, turintis daugiau nei 6 metus teisinio darbo praktikos bei rašantis publikacijas korporatyvinio įmonių valdymo srityse.

 

Kaina:

Seminaro bilieto kaina – 35 EUR

Seminaro bilieto kaina LAVA nariams – 15 EUR

 

Šis seminaras yra Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA organizuojamo seminarų ciklo „TVARI ORGANIZACIJA“ dalis. Atliekant Lietuvos rinkos tyrimą ir konsultuojantis su ekspertais, LAVA sudarė 14 seminarų ciklą, kuris yra orientuotas į aktualiausius verslo organizacijoms kylančius klausimus, susijusius su pirmaisiais ir ne tik tvarumo įgyvendinimo žingsniais, nustatant tvarumo strategines gaires, įvertinant įtaką suinteresuotosioms šalims, apskaičiuojant poveikį aplinkai, CO2 pėdsaką, pasitelkiant žaliąsias inovacijas ir įtraukiant darbuotojus bei visą tai ir dar daugiau užfiksuojant organizacijos tvarumo ataskaitoje.

Daugiau informacijos apie seminarų ciklą rasite ČIA

 

ĮSIGYTI BILIETĄ