Įsigykite seminarų ciklo įrašus „Tvari organizacija“

Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) 2022 vasario – gegužės mėnesiais organizavo nuotolinį 14 seminarų ciklą „Tvari organizacija“

 Seminarų temos buvo orientuotos į aktualiausius verslo organizacijoms kylančius klausimus, susijusius su tvarumo strategijos parengimu bei praktišku jos įgyvendinimu, poveikio aplinkai vertinimu ir CO2 pėdsako skaičiavimu, bei socialiniais ir valdysenos aspektais. Dalyviai ne tik išmoko efektyviai parengti ataskaitas, bet ir įgavo žinių apie efektyvią komunikaciją bei viešųjų ryšių strategijas. Seminarus vedė 18 Lietuvoje ir užsienyje pripažintų ir patyrusių tvarumo ekspertų.

 

Dalyvių apklausa apie seminarų ciklo turinį parodė, kad net 89 proc. respondentų lūkesčiai dalyvaujant seminaruose buvo patenkinti. 

Kviečiame įsigyti seminarų ciklo „Tvari organizacija“ įrašus (temų sąrašas):

 

Nors seminarų medžiagą gali efektyviai pritaikyti tiek mikro, tiek didžiosios įmonės, tačiau kai kurie seminarai gali turėti didesnę vertę pasiūlydami aktualesnius problemų sprendimo būdus pagal įmonės sektorių ir specifiką. Mes galime jums padėti išsirinkti tinkamiausius įrašus. 

Susidomėjote? Kviečiame susisiekti el. paštu  info@asociacijalava.lt