LT
Privatumo politika

Svetainės www.asociacijalva.lt slapukų politika

Ši slapukų politika (toliau – Slapukų politika) kurioje numatyta, kaip mes renkame ir dalinamės duomenimis. Ši Slapukų politika taikoma slapukų naudojimui Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (toliau – LAVA) interneto svetainėje www.asociacijalava.lt (toliau – Svetainė).

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai – tai tekstiniai failai, kuriuose yra nedaug informacijos, siunčiamos į naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje, kai lankotės interneto svetainėje. Kiekvieną kartą Jums lankantis toje pačioje interneto svetainėje, slapukai vėl siunčia informaciją į šią svetainę.

AR SLAPUKAI YRA PRIVALOMI?

Slapukai nėra privalomi, išskyrus griežtai privalomus slapukus. Tačiau atsisakant naudotis mūsų slapukais – mes negalėsime užtikrinti sklandaus ir patogaus naudojimosi Svetaine. Visais atvejais asmens duomenis slapukų pagalba mes renkame remiantis Jūsų sutikimu, išskyrus tuos duomenis, kuriuos renkame naudodami griežtai privalomus slapukus.

KOKIO TIPO SLAPUKUS MES NAUDOJAME?

Griežtai privalomi slapukai

Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti Svetainėje, naudotis ja ir jos funkcijomis.

Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai įrašo informaciją apie Jūsų pasirinkimus ir leidžia pritaikyti Svetainės naudojimą pagal Jūsų poreikius. LAVA funkcinius slapukus naudoja tam, kad įsimintų Jūsų pasirinkimus dėl kalbos, šalies ar kitų naršyklės nuostatų ir suteiktų personalizuotas ar patobulintas Jūsų pasirinktas funkcijas, tam, kad kitą kartą apsilankius svetainėje Jums nereikėtų visos šios informacijos suvesti dar kartą. 

KOKIA INFORMACIJA RENKAMA SLAPUKAIS?

Norime pabrėžti, jog jokie asmens duomenys, leidžiantys nustatyti Jūsų tapatybę, nėra renkami ir bet kokia surinkta informacija yra naudojama tik srauto analizės tikslais. Mūsų naudojamų slapukų pagalba renkame šią informaciją:

• bendras apsilankiusių vartotojų skaičius;
• vartotojo praleistas laikas puslapyje;
• vartotojų peržiūrėtas puslapių skaičius / skaičius per sesiją;
• naujų / senų lankytojų santykis;
• kokia naršykle buvo aplankytas puslapis, jos versija ir kalba;
• vietovė iš kurios buvo aplankytas puslapis;
• įrenginys, kuriuo buvo peržiūrėtas puslapis (stacionarus kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar mobilus telefonas);
• kokiu būdu buvo patekta į puslapį (tiesiogiai įrašius naršyklėje internetinį adresą, per paieškos sistemas (Google, Bing ir kt.), per socialinius tinklus („Facebook“ ir pan.), per kitas nuorodas.

KAIP VALDYTI SLAPUKUS?

Slapukus galite tvarkyti ir (arba) ištrinti savo nuožiūra. Savo kompiuteryje galite ištrinti visus išsaugotus slapukus, o daugumoje naršyklių galite pasirinkti, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Atminkite, kad išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios taip pat būtinos interneto svetainių veikimui. Jei norite gauti daugiau informacijos apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikta detalesnė ir nepriklausoma informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus naršyklės parametrų skiltyje ir kaip pašalinti Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus. Jei norite pašalinti slapukus iš savo mobiliojo telefono, žr. savo telefono naudojimo instrukciją.

GALIOJIMAS IR PAKEITIMAI

Ši Slapukų politika galioja nuo  2019 m. rugpjūčio 1 d. Slapukų politikos keitimo atveju mes paskelbsime atnaujintą jos versiją savo Svetainėje. Slapukų politikos pakeitimai ir papildymai įsigalioja nuo jų paskelbimo Svetainėje momento.