TAPK ASOCIACIJOS NARIU

LAVA yra atvira organizacija, kuri kviečia jungtis įvairiose srityse dirbančias bei darnos siekiančias įmones ir organizacijas, norinčias kurti atsakingos veiklos tradicijas ir prisidėti prie geresnės gyvenimo kokybės kūrimo Lietuvoje.

Prisijunkite, būkite vienu iš mūsų! Atsakingas verslas tikrai gali būti mūsų šalies išskirtinumas!

LAVA yra puiki atsakingo verslo gerosios praktikos dalijimosi platforma, skatinanti mokytis, augti ir plėtoti darnų vystymąsi Lietuvoje, drauge kurti vertę organizacijoms, visuomenei ir valstybei. Čia galima semtis praktinės patirties iš atsakingo verslo organizacijų, tarptautinių asociacijų, dalintis savo patirtimi, bendradarbiauti.

LAVA nariu gali būti kiekvienas juridinis asmuo – įmonė, įstaiga ar organizacija, kuri įsipareigoja laikytis atsakingos veiklos principų, numatytų LAVA įstatuose. Taip pat nori mokytis ar dalintis gerąja praktika. Dalintis sukaupta atsakingos veiklos patirtimi – esminis atsakingos organizacijos bruožas.

Kaip tapti LAVA nariu:

  • Įmonė ar organizacija, siekdama tapti Asociacijos nariu, el. paštu tomas.jankus@asociacijalava.lt siunčia užklausą dėl narystės ir el. paštu gauna nustatytos formos deklaraciją, kurią užpildę siunčia ir įsipareigoja laikytis Atsakingo verslo principų;
  • Valdyba įvertina deklaraciją ir priima sprendimą dėl narystės per 30 dienų nuo prašymo gavimo dienos;
  • Priėmus sprendimą priimti į narius, juridinis asmuo laikomas tapusiu LAVA nariu nuo pirmojo narystės mokesčio sumokėjimo dienos.

Narystės mokestis LAVA – diferencijuotas, priklauso nuo darbuotojų skaičiaus.

Darbuotojai Mokestis
iki 49 300 €
50-149 500 €
150-249 1000 €
250-1999 1500 €
2000 ir daugiau    3000 €
Pateikdamas duomenis patvirtinu, kad susipažinau su privatumo politika